Trwa ładowanie...
dvzue18

Syn Vala Kilmera został miłym facetem

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Syn Vala Kilmera został miłym facetem
(mat. dystrybutora)
dvzue18

Jack Kilmer dołączył do obsady nowego kryminału Shane'a Blacka "Nice Guys".

Akcja dzieła rozegra się w latach 70. XX wieku w Los Angeles. Fabuła skoncentruje się na dwóch bohaterach. Jeden z nich, Jackson Healy (w tej roli Russell Crowe), alkoholik na odwyku, jest osiłkiem do wynajęcia. Drugi, Holland March (Ryan Gosling), to prywatny detektyw z problemem alkoholowym. Losy obojga połączy samobójstwo przemijającej gwiazdy porno, której ciocia jest przekonana, że jej siostrzenica żyje. Detektyw March, potrzebujący pieniędzy, podejmuje się zlecenia i w ciągu kilku dnia trafi w sam środek głośnego zabójstwa, łączącego się dziwnie ze światkiem amerykańskiego przemysłu samochodowego.

W obsadzie znalazła się również Margaret Qually, która zagra główną rolę kobiecą, córkę skorumpowanego szefa policji oraz Matt Bomer, znany przede wszystkim z serialu "Białe kołnierzyki". Keith David i Beau Knapp wcielą się w gadatliwych i niezdarnych płatnych zabójców. Kim Basinger sportretuje niezbyt uczciwą szefową Sądu Najwyższego.

dvzue18

Teraz do obsady dołączył Jack Kilmer, który zagra Cheta, młodego operatora kina, który przyjaźni się z córką skorumpowanego gliniarza.

Scenariusz filmu napisali Shane Black i Anthony Bagarozz. Za kamerą stanie Shane Black ("Iron Man 3"), a za produkcję odpowiada Joel Silver ("Matrix", "Non-Stop"). Projekt powstaje dla wytwórni Warner Bros.

"The Nice Guys" trafi do kin za oceanem 17 lipca 2016 roku.

Syn Vala Kilmera znany jest m.in. z filmu "Palo Alto".

dvzue18

Podziel się opinią

Share

dvzue18

dvzue18