Trwa ładowanie...
sypiając z innymi
12-10-2015 16:14

"Sypiając z innymi": Zobacz fragment tylko u nas [WIDEO]

Share
"Sypiając z innymi": Zobacz fragment tylko u nas [WIDEO]Źródło: East news
d1v13gh

Lainey i Jake spali ze sobą tylko raz, ale za to ten pierwszy. Kilka lat później, wpadają na siebie przypadkiem. Jake to nałogowy kobieciarz, a Lainey uzależniła się od niewłaściwego faceta, który ma żonę i dziecko w drodze... Tylko w WP.PL fragment filmu *"Sypiając z innymi".*

"Sypiając z innymi" opowiada zabawną historię dwojga bohaterów, którzy spali ze sobą tylko raz, ale za to ten pierwszy. Rozmawiają o wszystkim, wymieniają się najbardziej intymnymi szczegółami swojego pożycia, uczą się żyć z dala od swojego uzależnienia i za wszelką cenę, zapierając się nogami i rękami, żeby się nawzajem nie dotknąć.

d1v13gh

- Film, od strony fabularnej sprawiający wrażenie bardzo prostego, w rzeczywistości ładnie wybija się ponad przeciętną. Zawdzięcza to głównie błyskotliwym dialogom, niesfornemu poczuciu humoru oraz parze odtwórców głównych ról, Alison Brie i Jasonowi Sudeikisowi. Oboje to jeszcze nieopatrzone twarze, mające w sobie coś wyjątkowego. - pisze w swojej recenzji Urszula Lipińska, która przyznała produkcji 8/10.

"Sypiając z innymi" trafi do polskich kin 16 października.

d1v13gh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1v13gh
d1v13gh