Trwa ładowanie...
tom hardy

''Taboo'': Tom Hardy ma diamenty i jest bardzo niebezpieczny

Share
''Taboo'': Tom Hardy ma diamenty i jest bardzo niebezpieczny
dno690m

W sieci pojawił się zwiastun serialu "Taboo" z Tomem Hardym w roli głównej.

Akcja liczącego osiem odcinków cyklu rozgrywa się w roku 1813. Głównym bohaterem jest James Keziah Delaney (Tom Hardy), poszukiwacz przygód, który wraca do domu z Afryki z jedenastoma diamentami, szukając zemsty po śmierci swojego ojca. James nie zgadza się na sprzedaż rodzinnej firmy Brytyjskiej Kompanii Wschodnioindyjskiej, lecz postanawia otworzyć własne handlowe imperium. Wkrótce odkrywa, że znalazł się w samym środku niebezpiecznej rozgrywki pomiędzy dwoma walczącymi krajami - Wielką Brytanią i Ameryką.

dno690m

- James Delaney to bohater pełen wad - zdradza scenarzysta Steven Knight. - Jego największym problemem będzie walka z Brytyjską Kompanią Wschodnioindyjską, która w tamtych czasach była odpowiednikiem CIA, NSA i największej, najbardziej bezwzględnej międzynarodowej korporacji na świecie.

W obsadzie znaleźli się też Michael Kelly, Jonathan Pryce, Oona Chaplin i David Hayman.

Steven Knight ma już na koncie jeden wspólne projekty z Tomem Hardym - film "Locke" i serial "Peaky Blinders". Twórca inspirował się pomysłem Toma Hardy'ego oraz jego ojca Chipsa Hardy'ego, który jest konsultantem na planie.

Kristoffer Nyholm odpowiada za reżyserię.

dno690m

Podziel się opinią

Share
dno690m
dno690m