Trwa ładowanie...
Megafon.pl
taboo

"Taboo": Tom Hardy robi głupie rzeczy

Twórcy serialu "Taboo" z Tomem Hardym zaprezentowali aż cztery promocyjne klipy. - Przyrzekłem, że będę robił bardzo, ale to bardzo głupie rzeczy - mówi bohater.

Share
 "Taboo": Tom Hardy robi głupie rzeczy
Źródło: Materiały prasowe
d28a8bc

Akcja liczącego osiem odcinków cyklu rozgrywa się w roku 1813 roku. Głównym bohaterem jest James Keziah Delaney (Tom Hardy)
, poszukiwacz przygód, który wraca do domu z Afryki z diamentami, szukając zemsty po śmierci swojego ojca. James nie zgadza się na sprzedaż rodzinnej firmy Brytyjskiej Kompanii Wschodnioindyjskiej, lecz postanawia otworzyć własne handlowe imperium. Wkrótce odkrywa, że znalazł się w samym środku niebezpiecznej rozgrywki pomiędzy dwoma walczącymi krajami - Wielką Brytanią i Ameryką.

W zapowiedziach nie brakuje przemocy i drastycznych scen.

d28a8bc

W obsadzie znaleźli się też Michael Kelly, Jonathan Pryce, Oona Chaplin, Franka Potente i David Hayman. Scenarzysta Steven Knight ma już na koncie wspólne projekty z Tomem Hardym - film "Locke" i serial "Peaky Blinders". Twórca inspirował się pomysłem Toma Hardy'ego oraz jego ojca Chipsa Hardy'ego, który jest konsultantem na planie. Kristoffer Nyholm odpowiada za reżyserię.

"Taboo" trafi na antenę BBC One 7 stycznia 2017 roku.

d28a8bc

Podziel się opinią

Share
d28a8bc
d28a8bc