Trwa ładowanie...
labirynt fauna
21-02-2007 10:53

Tajemnicza i pełna niespodzianek strona "Labiryntu Fauna"

Tajemnicza i pełna niespodzianek strona "Labiryntu Fauna"
d28es13
d28es13

Od dzisiaj działa oficjalna strona internetowa poświęcona filmowi Guillermo de Toro Labirynt Fauna. Odwiedzając stronę www.labiryntfauna.wp.pl, znajdziesz się w innej rzeczywistości.

Czeka cię wędrówka po czarownym, na poły posępnym, na poły urokliwym świecie nieokiełznanej wyobraźni. W bezliku fantasmagorii może Ci się zakręcić w głowie, ale uważaj – trzeźwy umysł będzie Ci niezbędny. Tylko Ty możesz pomóc Ofelii wydostać się z labiryntu. Od tego będzie zależało jej życie.

Jeśli uda się jej przedostać na drugą stronę oraz wykona zadania powierzone jej przez srogiego Fauna, zostanie niekłamaną Księżniczką Podziemi. Nie poradzi sobie bez Twojej pomocy.

Labirynt Fauna to jeden z najgorętszych tytułów tego sezonu, który podbija serca widzów i krytyków, okrzyknięto arcydziełem. Zdobywca 6 nominacji do Oscara 2007, w tym dla Najlepszego Filmu Nieanglojęzycznego i nominacji do Złotego Globu, laureat 3 nagród BAFTA – brytyjskich Oscarów, zwycięzca ostatniego Festiwalu Camerimage.Oszałamiająca wizualnie i fabularnie opowieść w reżyserii Guillermo del Toro, twórcy „Hellboya” i „Blade 2”.

d28es13

Guillermo del Toro już kilka razy w swojej twórczości udowodnił, że jest twórcą o nietuzinkowej wyobraźni. W jego reżyserskiej karierze znajdują się przecież takie filmy jak „Kręgosłup diabła” czy wysmakowana kinowa wersja komiksu „Hellboy”. W swoim najnowszym filmie zdecydowanie poszedł najdalej – „Labirynt Fauna” to jedna z najbardziej wciągających wizji fantasy, jaka w ostatnim czasie pojawiła się w kinie.

Historia opowiedziana w filmie rozgrywa się w dwóch obszarach. Pierwszym z nich jest świat realny, w którym okrutny Kapitan toczy krwawą wojnę z partyzantami. Drugi to fantastyczne podziemne królestwo, w którym spotykamy wróżki, ogromna ropuchę czy też stwora z oczami w miejscu dość nietypowym… Ową krainą włada niejaki Faun. Pomiędzy tymi dwoma światami podróżuje młoda bohaterka filmu – Ofelia.

Sześciokrotnie nominowany do Oscara Labirynt Fauna w kinach od 30 marca pod patronatem Wirtualnej Polski.

d28es13
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d28es13