Trwa ładowanie...
d1adj8m
Aktualności

Teri Hatcher odradza operacje plastyczne

Share
Teri Hatcher odradza operacje plastyczne
d1adj8m

Teri Hatcher zdenerwowała się po otrzymaniu wiadomości, że jej zdjęcie może zostać wykorzystane w artykule nakłaniającym kobiety do poddania się operacjom plastycznym.

Aktorka nie ukrywa swojej niechęci do chirurgii plastycznej. W autobiografii "Burnt Toast" wyznała, że brzydzi się lekarzami przekonującymi ludzi do takich zabiegów.

- To prawda, że czterdziestka to był dla mnie wspaniały rok - napisała Hatcher. - Podpisałam pierwsze kontrakty z firmami kosmetycznymi Clairol i Hydroderm. NATURALNA TERRI HATCHER W GALERII ZDJĘĆ Możecie więc wyobrazić sobie moje zdziwienie, gdy z pewnego magazynu otrzymałam e-mail informujący mnie, że zamierzają wydrukować mój portret wraz z opiniami chirurgów, wymieniających rzeczy, które powinnam sobie poprawić.

d1adj8m

Gwiazda nie omieszkała podzielić się z redakcją swoją opinią na temat ich pomysłu.

- Odpisałam im - przyznała Hatcher. - Byłam przerażona myślą, że ktoś, kto nigdy mnie nie spotkał i nic nie wie o moim zdrowiu, będzie czynił sugestie, w jaki sposób mam udoskonalić swoje ciało.

Napisałam: "Przede wszystkim współczuję waszym czytelniczkom. Nie mogę uwierzyć, że takie przesłanie dajecie kobietom, podpowiadając im, że nawet Teri Hatcher - osoba, która dostała drugą szansę, miała świetny rok, wygrała nagrody, zarobiła pieniądze i ma piękną córkę - potrzebuje operacji, aby być lepszą".

Hatcher występuje ostatnio w serialu "Gotowe na wszystko". Obecnie podkłada także głos w animacji "Koralina". GOTOWE NA WSZYSTKO W FOTOGRAFII

d1adj8m

Podziel się opinią

Share
d1adj8m
d1adj8m