Trwa ładowanie...
d19xzay

"Thor: Ragnarok": 100 milionów już na koncie

Film "Thor: Ragnarok" jeszcze nie wszedł na ekrany w USA, a już zarobił 107 milionów dolarów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Chris Hemsworth jako Thor
Chris Hemsworth jako Thor (Materiały prasowe)
d19xzay

Superprodukcja pojawiła się w ten weekend w kilkunastu krajach na świecie i zdążyła już zgarnąć 107,6 miliona dolarów. Najlepiej film poradził sobie w Anglii gdzie zarobił 15,8 milionów dolarów. W Korei Południowej (15,5 miliona), Australii (8,4) i Brazylii (8,3 milliona) obraz pobił rekordy otwarcia w październiku.

W "Thor: Ragnarok" tytułowy bohater weźmie udział w walce bogów, podczas gdy Asgard jest zagrożony Ragnarokiem, nordycką apokalipsą. Na ekranie pojawią się Thor (Chris Hemsworth), Loki (Tom Hiddleston), Doktor Strange (Benedict Cumberbatch), Hela (Cate Blanchett), Hulk (Mark Ruffalo) oraz Valkyria (Tessa Thompson).

Obraz wyreżyserował Taika Waititi. Za scenariusz odpowiadają Stephany Folsom, Craig Kyle, Eric Pearson i Christopher Yost. Mark Mothersbaugh z Devo zajął się muzyką.

d19xzay

Do kin w USA najnowsza odsłona trafi 3 listopada. Twórcy liczą, że pierwsze dni na ekranie zapewnią dochód rzędu 90-100 milionów dolarów. Jeśli się uda, będzie to wynik lepszy nie poprzednich dwóch odsłon - "Thora", który zarobił 65,7 miliona dolarów w weekend otwarcia i obrazu "Thor: Mroczny świat", który miał 85,7 miliona dolarów na koncie.

W Polsce film już można oglądać. Jego zwiastun prezentujemy poniżej:

d19xzay

Podziel się opinią

Share
d19xzay
d19xzay