Trwa ładowanie...
d4b1188

''Transformers 4'': Michael Bay niszczy USA

Share
''Transformers 4'': Michael Bay niszczy USA
Źródło: UIP
d4b1188

Do sieci trafiły klipy z najnowszej części *"Transformers", w których reżyser "niszczy" miasto Detroit w USA.*

Reżyser filmu "Transformers 4", Michael Bay, na bieżąco karmi nas coraz to nowszymi informacjami na temat produkcji. Ostatnio autor popularnej serii zadeklarował, iż "Transformers 4" będzie krótszy od poprzedniej części.

"Zaplanowałem film na dwie godziny i siedem minut. Myślę, że to wystarczająca ilość czasu, żeby wszystko opowiedzieć jak należy, a jednocześnie mieć możliwość manewru".

d4b1188

Przypomnijmy, że Bay nie chciał oddać roli reżysera nikomu innemu - nie widział dla siebie godnego zastępcy. "To kwestia doświadczenia w temacie Transformersów. Niedoświadczony reżyser miałby m.in. problemy ze skompletowaniem obsady, na której mi bardzo zależało".

Reżyser zdradził również, iż nie wyklucza realizacji części piątej.

* Wielce oczekiwana premiera superprodukcji "Transformers 4" ma nastąpić dopiero 27 czerwca 2014 roku. W głównej roli nie zobaczymy już Shia LaBeoufa, lecz jego miejsce zastąpi Mark Wahlberg.*

Akcja piątej części odsłony przebojowego cyklu rozegra się cztery lata po ataku na Chicago, który przedstawiono w "Transformers 3". Tym razem fabuła skoncentruje się na grupie potężnych biznesmenów i naukowców, którzy próbują korzystać z wiedzy nabytej z poprzednich konfrontacji z Transformersami i poszerzać granice własnej kontroli, podczas gdy Ziemi zagraża kolejny najazd.

Obok Wahlberga występują Nicola Peltz, T.J. Miller, Jack Reynor, Stanley Tucci, Sophia Myles oraz Kelsey Grammer.

d4b1188

Podziel się opinią

Share
d4b1188
d4b1188