Trwa ładowanie...
andrzej saramonowicz

Trzy nowe zwiastuny ''Idealnego faceta dla mojej dziewczyny''

Share
Trzy nowe zwiastuny ''Idealnego faceta dla mojej dziewczyny''
Źródło: VAN WORDEN Sp. z o.o
d30knpj

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, przedstawiamy trzy nowe zwiastuny najnowszej komedii duetu Konecki & Saramonowicz "Idealny facet dla mojej dziewczyny". W najbliższym czasie nie zobaczycie ich w żadnym innym portalu!

Najnowszy film twórców "Testosteronu" i "Lejdis" wejdzie na ekrany kin już 30 stycznia 2009. Teasery i zwiastuny promujące "Idealnego faceta dla mojej dziewczyny" można już także oglądać w kinie.

- Jak zawsze zależy nam na tym, by nasz widz czuł się usatysfakcjonowany. Każdy, kto zdecyduje się obejrzeć nowy film Juliusza Machulskiego, a potem "Australię" czy "Zmierzch", zobaczy za każdym razem inne fragmenty "Idealnego faceta dla mojej dziewczyny" – mówi scenarzysta i producent filmu Andrzej Saramonowicz.

d30knpj

– W ten sposób nawet w kampanii reklamowej staramy się trzymać generalnej zasady, której od lat jesteśmy wierni: nie nudzić!

"Idealny facet dla mojej dziewczyny" opowiada o tym, jak wielką siłę ma miłość od pierwszego wejrzenia. Kiedy Kostek (Marcin Dorociński) spotyka Lunę (Magdalena Boczarska), nie ma wątpliwości, że ta piękna blondynka o tajemniczym spojrzeniu jest jego „drugą połówką pomarańczy". Lunę i Kostka dzieli jednak tak wiele, że wydaje się, iż nie ma żadnych szans, by mogli być razem. Ona jest instruktorką brutalnej sztuki walki krav-maga, on - kompozytorem muzyki sakralnej. Ją fascynuje ruch feministyczny, on pochodzi z katolickiej rodziny. Na szczęście los splącze ich historie w tak zwariowany sposób, że niemożliwe stanie się możliwe...

W "Idealnym facecie dla mojej dziewczyny" zobaczymy najlepszych polskich aktorów, w często nietypowych dla nich i intrygujących wcieleniach: Marcin Dorociński, Magdalena Boczarska, Iza Kuna, Danuta Stenka, Krzysztof Globisz, Tomasz Karolak, Bronisław Wrocławski, Magdalena Różczka, Daniel Olbrychski oraz Maria Seweryn.

Zapraszamy na stronę filmu "Idealny facet dla mojej dziewczyny" - www.idealnyfacet.pl Można tam obejrzeć m.in. półgodzinną opowieść o powstawaniu filmu (making of), teasery oraz ponad 100 fotosów.

ZOBACZ POPRZEDNIE ZWIASTUNY FILMUZOBACZ POPRZEDNIE ZWIASTUNY FILMU

d30knpj

Podziel się opinią

Share
d30knpj
d30knpj