Trwa ładowanie...
d1j0avl

Twórca trylogii Bourne'a wyreżyseruje nowego Bonda?

Share
Tony Gilroy
Tony GilroyŹródło: ONS.pl
d1j0avl

Żadne ostateczne decyzje nie zapadły, oficjalnych umów jeszcze nie ma, ale to właśnie Tony Gilroy miał podobno otrzymać propozycję pokierowania pracami na planie 23. Jamesa Bonda. Kinomani mogą kojarzyć filmowca z trylogii o Jasonie Bournie, do której napisał scenariusz.

Inspirowany książkowym bestsellerem Roberta Ludluma aż trzykrotnie Tony Gilroy pisał tekst do opowieści o tajnym eks-agencie CIA (w tej roli Matt Damon). Do trzech razy sztuka: za czwartym razem powiedział: dość! "Bourne'a" numer cztery (w kinach w 2010 roku) wyreżyseruje Paul Greengrass, a scenariusz napiszą George Nolfi i Scott Z. Burns.

W związku z luzami w kalendarzu i zarzuceniem prac nad tą superprodukcją Gilroy miałby czas, aby zająć się innym agentem rządowym - nie amerykańskim tym razem, a brytyjskim.

d1j0avl

Zgodnie z oficjalnymi zapowiedziami 23. Bond trafi do kin w 2011 roku. Na ostateczny wybór reżysera producenci mają więc jeszcze trochę czasu. Podobnie jak na ustalenie poprowadzenia historii 007. Ciągle bowiem nie wiadomo, czy nowa część bond-sagi miałaby zamykać trylogię i wątki zawiązane w "Casino Royale" oraz "007 Quantum of Solace" czy raczej otwierać kolejny rozdział w życiu agenta w służbie Jej Królewskiej Mości.

d1j0avl

Podziel się opinią

Share
d1j0avl
d1j0avl