Trwa ładowanie...
d33tlj6

UFO (2018)

Najnowsze informacje
4.2
(5 głosów)
Oceń:
Film "UFO" to został uznany za jeden z najlepszych filmów o kosmitach i latających spodkach ostatnich lat. Historia dotyczy pojawienia się nad Ameryką niezidentyfikowanego obiektu.
d33tlj6
10
2
Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki, fot: ONE Media

UFO – zarys fabuły

Akcja filmu "UFO" rozgrywa się w amerykańskim mieście Cincinnati, w stanie Ohio. Pewnego dnia nad lotniskiem pojawia się tam niezidentyfikowany obiekt latający, który wzbudza zainteresowanie mediów, rządu i naukowców.

W mieście mieszka i uczy się Derek Echevaro, chłopak o ogromnej wiedzy i niesamowitym umyśle ścisłym. Główny bohater zostaje zainspirowany przez swoją wykładowczynię, profesor Hendricks (w tej roli zdobywczyni Złotego Globu Gillian Anderson, znana z serialu "Z archiwum X") do zbadania sprawy tajemniczego obiektu. Na drodze do rozwiązania sprawy staje jednak FBI, któremu nie na rękę jest rozprzestrzenianie wieści o wizycie obcych istot. Oficjalną wersją wydarzeń ma być zagubienie w przestrzeni powietrznej lotniska prywatnego drona.

UFO – ciekawostki

  • Inspiracją dla twórców filmu "UFO" miało być wydarzenie z lotniska O'Hare w Chicago, które miało miejsce w 2006 roku. Wtedy to na niebie nad portem lotniczym miał pojawić się dziwny obiekt, przez wielu uznany za UFO. Potwierdzeniem dla tej teorii ma być fakt, że media i władze bardzo długo ukrywały zaistniałe wydarzenie. Oficjalna informacja pojawiła się dopiero po dwóch miesiącach.
  • W filmie "UFO" notorycznie pojawia się liczba 113. Przykładem może być fakt, że statek kosmiczny zauważony zostaje nad 1113 Airport Road.
  • Zdjęcia do filmu "UFO" powstały w Cincinnati w listopadzie 2016 roku, a informacje o tym pojawiły się w mediach społecznościowych, między innymi na oficjalnym profilu jednego z portali Gillian Anderson.
UFO (2018)
Tytuł oryginalny

UFO

Gatunek

dramat

Kraj produkcji

Stany Zjednoczone

Rok produkcji

2018

Data światowej premiery

04.09.2018

Czas trwania

88 min.

Obsada
d33tlj6

Podziel się opinią

10
2

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d33tlj6
d33tlj6
d33tlj6