Trwa ładowanie...
d2yb13h

UFO (2018)

Najnowsze informacje
4.2
(5 głosów)
Oceń:
Film "UFO" to został uznany za jeden z najlepszych filmów o kosmitach i latających spodkach ostatnich lat. Historia dotyczy pojawienia się nad Ameryką niezidentyfikowanego obiektu.
d2yb13h
10
2
Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki, fot: ONE Media

UFO – zarys fabuły

Akcja filmu "UFO" rozgrywa się w amerykańskim mieście Cincinnati, w stanie Ohio. Pewnego dnia nad lotniskiem pojawia się tam niezidentyfikowany obiekt latający, który wzbudza zainteresowanie mediów, rządu i naukowców.

W mieście mieszka i uczy się Derek Echevaro, chłopak o ogromnej wiedzy i niesamowitym umyśle ścisłym. Główny bohater zostaje zainspirowany przez swoją wykładowczynię, profesor Hendricks (w tej roli zdobywczyni Złotego Globu Gillian Anderson, znana z serialu "Z archiwum X") do zbadania sprawy tajemniczego obiektu. Na drodze do rozwiązania sprawy staje jednak FBI, któremu nie na rękę jest rozprzestrzenianie wieści o wizycie obcych istot. Oficjalną wersją wydarzeń ma być zagubienie w przestrzeni powietrznej lotniska prywatnego drona.

UFO – ciekawostki

  • Inspiracją dla twórców filmu "UFO" miało być wydarzenie z lotniska O'Hare w Chicago, które miało miejsce w 2006 roku. Wtedy to na niebie nad portem lotniczym miał pojawić się dziwny obiekt, przez wielu uznany za UFO. Potwierdzeniem dla tej teorii ma być fakt, że media i władze bardzo długo ukrywały zaistniałe wydarzenie. Oficjalna informacja pojawiła się dopiero po dwóch miesiącach.
  • W filmie "UFO" notorycznie pojawia się liczba 113. Przykładem może być fakt, że statek kosmiczny zauważony zostaje nad 1113 Airport Road.
  • Zdjęcia do filmu "UFO" powstały w Cincinnati w listopadzie 2016 roku, a informacje o tym pojawiły się w mediach społecznościowych, między innymi na oficjalnym profilu jednego z portali Gillian Anderson.
UFO (2018)
Tytuł oryginalny

UFO

Gatunek

dramat

Kraj produkcji

Stany Zjednoczone

Rok produkcji

2018

Data światowej premiery

04.09.2018

Czas trwania

88 min.

Obsada

Podziel się opinią

10
2

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2yb13h
d2yb13h
d2yb13h