Trwa ładowanie...
d1a8ptg

Undefeated

Najnowsze informacje
3.0
(14 głosów)
Oceń:
d1a8ptg

"Undefeated" to wyreżyserowany przez Daniela Lindsaya i T.J. Martina sportowy film dokumentalny z 2011 roku. Muzykę do filmu skomponowali: Michael Brook, Daniel McMahon i Miles Nielsen.

Obraz opowiada o amerykańskiej drużynie futbolowej, Manassas Tigers z Memphis, którą zawodnicy i trenerzy po latach porażek postanowili doprowadzić do zwycięstwa w sezonie ligowym. W rolach głównych sportowcy we własnej osobie: Montrail 'Money' Brown, O.C. Brown, Bill Courtney oraz Chavis Daniels.

Film wyprodukowali: Rich Middlemas, Daniel Lindsay, Seth Gordon, Ed Cunningham, and Glen Zipper. Za produkcje odpowiada wytwórnia Zipper Bros Films, a za dystrybucję The Weinstein Company.

Film został przychylnie przyjęty przez krytykę. Phil Villarreal w „OK! Magazine” stwierdził, że to "Friday Nights Live" nowej dekady. Z kolei krytyk Tony Macklin napisał – „Undefeated to hymn przyzwoitości i empatii. To także film o życiu na krawędzi - społeczeństwa i bytu.” Dennis Schwartz: „Swojski i w założeniu inspirujący dokumentalny dramat sportowy.”

Undefeated
Tytuł oryginalny

Undefeated

Gatunek

dokumentalny, sportowy

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2011

Data światowej premiery

13.03.2011

Czas trwania

113 min.

Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1a8ptg
d1a8ptg
d1a8ptg