Trwa ładowanie...
d3xri68
Informacja prasowa
Aktualności

Uwielbiasz taniec? Nie możesz tego przegapić. „MR. GAGA” 9 marca przedpremierowo w sieci Multikino

W czwartek 9. marca w wybranych kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć przedpremierowo produkcję „MR. GAGA”. To najciekawszy film o tańcu współczesnym od czasu „Piny” (Variety), a jednocześnie laureat wielu nagród publiczności na międzynarodowych festiwalach. To film pozwalający zrozumieć związek ciała i ruchu z naszymi emocjami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Uwielbiasz taniec? Nie możesz tego przegapić. „MR. GAGA” 9 marca przedpremierowo w sieci Multikino
(Materiały prasowe)
d3xri68

„MR. GAGA” opowiada o genialnym choreografie Ohadzie Naharinie, wieloletnim szefie najsłynniejszego zespołu tańca współczesnego z Izraela – Batsheva Dance Company. Reżyser Tomer Heymann towarzyszył artyście przez 8 lat, aby ukazać jego życie i niezwykłą ewolucję jako tancerza, twórcy i człowieka. Heymann rejestrował zarówno jego życie prywatne, przebieg prób zespołu, jak i zajęcia z opracowanego przez Naharina języka ruchu – GAGA – umożliwiającego każdemu wyrażenie swoich emocji poprzez taniec. W połączeniu z niepokazywanym dotychczas materiałem archiwalnym oraz fragmentami tanecznych spektakli Batshevy dostajemy fascynującą historię człowieka, który zrewolucjonizował świat tańca współczesnego.

9. marca o 19.00 film „MR. GAGA” będzie można zobaczyć w wybranych kinach sieci Multikino: Zabrze, Ursynów, Kraków, Wrocław Pasaż, Bydgoszcz, Gdańsk, Wrocław Arkady, Katowice, Łódź, Szczecin, Olsztyn, Rzeszów, Warszawa Złote Tarasy, Poznań Stary Browar, Gdynia, Lublin, Sopot.

d3xri68

Bilety na pierwsze przedpremierowe pokazy filmu „MR. GAGA” będzie można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)
d3xri68

Podziel się opinią

Share
d3xri68
d3xri68