Trwa ładowanie...
ycipk-1o295i
ycipk-1o295i

W pogoni za szczęściem - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie
Podziel się

Wzruszająca historia borykającego się z przeciwnościami losu Chrisa Gardnera (Will Smith) i jego rodziny.

Kiedy mimo licznych prób związania końca z końcem, Linda (Thandie Newton), matka 5-letniego syna Chrisa Christophera (Jaden Christopher Syre Smith) ugina się pod ciężarem finansowych trudności i nie będąc w stanie sobie z nimi poradzić decyduje się opuścić rodzinę, aby szukać dla siebie lepszego życia.

Chris, teraz samotny ojciec stara się wykorzystać swoje zdolności utalentowanego handlowca i walczy o lepiej płatną posadę.

Udaje mu się w końcu otrzymać propozycję stażu w prestiżowej firmie brokerskiej, który decyduje się odbyć, mimo tego, że jest to praca za darmo. Wierzy bowiem, że ukończenie stażu, to obietnica dobrej pracy i klucz do świetlanej przyszłości. Nie mając jednak żadnego zabezpieczenia finansowego Chris i jego syn zostają eksmitowani z mieszkania i zmuszeni do nocowania w schroniskach, na dworcach autobusowych i wszędzie tam, gdzie znajdzie się dla nich miejsce.

ycipk-1o295i

Mimo problemów Chris ciągle pozostaje kochającym i troskliwym ojcem, który stara się nie zawieść zaufania, jakie pokłada w nim jego syn.

Film otrzymał jedną nominację do Oscara.

ycipk-1o295i
Tytuł oryginalny

Pursuit of Happyness, the

Gatunek

biograficzny, dramat, komedia, obyczajowy

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2006

Data światowej premiery

09.02.2007

Czas trwania

117 min.

Obsada

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku

ycipk-1o295i
ycipk-1o295i
ycipk-1o295i