Trwa ładowanie...

Warszawski Festiwal Filmowy na Złotej

Share
Warszawski Festiwal Filmowy na Złotej
d2asvnx

10 października (piątek) w Złotych Tarasach nastąpi gala otwarcia 24. Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Gala odbędzie się w liczącej 777 miejsc sali nr 1 w Multikinie. Złote Tarasy gościć będą ten jeden z najważniejszych filmowych festiwali Europy, jako jego partner. Specjalnie dla miłośników kinematografii na czas trwania imprezy powstanie kawiarenka festiwalowa, gdzie festiwalowi goście będą mogli przyjemnie spędzać czas między kolejnymi seansami.

Już w najbliższy piątek, 10 października, w Multikinie w Złotych Tarasach odbędzie się gala otwarcia 24. Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Złote Tarasy są partnerem tegorocznego festiwalu.

Wybór Złotych Tarasów na miejsce festiwalu stanowić będzie dla wielbicieli srebrnego ekranu duże udogodnienie. Lokalizacja Tarasów w centrum miasta zapewnia dobry dojazd wszystkimi środkami lokomocji. W przerwie między seansami uczestnicy festiwalu mogą skorzystać z bogatej oferty gastronomicznej centrum. Dodatkowo jednak na poziomie pierwszym - przy fontannie - powstanie kawiarenka festiwalowa, która ma gromadzić gości festiwalowych i stać się miejscem wymiany poglądów na temat współczesnego kina.

O randze, jaką cieszy się Warszawski Festiwal Filmowy świadczy fakt, że wpływowe pismo „Variety” z Los Angeles, będące wyrocznią branży, umieściło go na liście dwudziestu czołowych festiwali europejskich. Festiwal uznawany jest także za jedno z najważniejszych wydarzeń filmowych w Europie Wschodniej.

d2asvnx

Podziel się opinią

Share
d2asvnx
d2asvnx