Trwa ładowanie...
17-01-2007 11:35

Wiemy, kiedy ruszy piąty "Taniec z gwiazdami"

Wiemy, kiedy ruszy piąty "Taniec z gwiazdami"Źródło: Oficjalna strona serialu "Hela w opałach"
d4kec1v
d4kec1v

O tym że TVN wyemituje piąty „Taniec z gwiazdami” było wiadomo jeszcze zanim naszym oczom ukazała się edycja czwarta. Teraz znana jest również dokładna data początku emisji piątej serii tanecznego show. Nie jest to jedyna rewelacja. Jak donosi Super Express znane są dwie osoby które w programie na pewno wystąpią.

Piąta edycja „Tańca z gwiazdami” ruszyć ma już 4 marca 2007 roku. Stacja TVN nie podała jak dotąd listy jej uczestników, jednak dwa powtarzające się od kilku tygodniu w prasowych plotkach nazwiska, zdaniem Super Expressu są autentyczne. Chodzi o aktorkę Annę Guzik i córkę polityka Kasię Tusk.

Córka lidera PO ma być po Aleksandrze Kwaśniewskiej i Marii Wiktorii Wałęsównie kolejnym dzieckiem polityka które zaprezentuje nam swoje umiejętności na parkiecie. Jednocześnie twórcy programu upatrują w Kasi Tust siłę napędową całego programu.

Rywalką Katarzyny Tusk ma być Anna Guzik, aktorka znana z serialów „Hela w opałach” oraz „Na wspólnej”.

d4kec1v

W show nie pojawią się zapowiadani wcześniej Helena Vondrackova oraz Dariusz Michalczewski. Podobno w przypadkach obu gwiazd nie doszło do ostatecznego „finansowego kompromisu”. Władze stacji zapowiadają że mimo tego w nowej edycji programu gwiazd nie zabraknie.

Piąta edycja bijącego rekordy popularności show praktycznie od zakończenia swojej poprzedniej serii budzi wiele plotek. Jedna z nich mówi że w programie mają pojawić się innowacje. Jakie? Prawdopodobnie zwiększona zostanie liczba konkurujących ze sobą par dzięki czemu show wydłuży się o kilka dodatkowych odcinków.

d4kec1v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4kec1v