Trwa ładowanie...
08-03-2006 14:54

Zagraj w 'Epokę lodowcową' on-line!

Zagraj w 'Epokę lodowcową' on-line!
de7os2p
de7os2p

Zima ma się ku końcowi, a w Polsce ostatniego marca ponownie nastąpi Epoka lodowcowa. W napiętym oczekiwaniu na powrót futerkowych przyjaciół, którzy swym urokiem rozbrajają wszystkich niezależnie od wieku, mamy dla Was grę on-line Epoka lodowcowa 2.

Gra przypomina trochę słynne Tetris. Gracz wciela się w postać wiewiórki, która niechcący wywołała epokę lodowcową. Twoim zadaniem jest uwolnienie pięciu postaci z lodowca. Na uwolnienie w mrozie i chłodzie czekają Diego, Sid, Manny, Ellie i Crash z Eddim z lodowca.

Przed rozpoczęciem gry zapoznaj się z jej instrukcją:

Krok 1. Wybierasz wersję gry. Do wyboru masz tę łatwiejszą (easy) oraz trudniejszą (hard).

de7os2p

Krok 2. Wybierasz postać z Epoki lodowcowej, którą chcesz uwolnić jako pierwszą.

Krok 3. Rozpoczynamy grę. Jesteś wiewiórką. Twoim zadaniem jest układanie bloków lodowych tak, by pasowały do siebie kolorami. Dokładne dopasowanie powoduje obniżenie się góry lodowej. Bloki „topnieją” pionowo, poziomo i na skos.

Do przesunięcia się w bok używasz strzałek (lewa/prawa), by upuścić blok lodowy przyciśnij „spację”. Ale pamiętaj – ile razy upuścisz lodowy klocek w złe miejsce temperatura w lodowcu zwiększy się, narażając Twojego futrzanego przyjaciela na zamarźnięcie.

Krok 4. Jeżeli uda Ci się uwolnić jednego ze zwierzaków przechodzisz do listy, w której możesz wybrać kolejną postać uwięzioną za lodowcem. Ta, którą już uwolniłeś jest „nieczynna”. Ta sama sytuacja powtarzać się będzie za każdym uwolnieniem kolejnej postaci.

Krok 5. Jeżeli uwolnisz wszystkie pięć postaci – otrzymasz specjalne gratulacje! A teraz - powodzenia!

de7os2p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
de7os2p