Trwa ładowanie...
d17b2fw

Zamiana z księżniczką

Najnowsze informacje
5.0
(1 głos)
Oceń:
3
d17b2fw
Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki

"Zamiana z księżniczką" to amerykański film świąteczny z Vanessą Hudgens w podwójnej roli. Poza aktorką znaną z produkcji Disneya na ekranie zobaczymy Sama Palladio i Nicka Sagara. Za reżyserię "Zamiany z księżniczką" odpowiada Mike Rohl, zaś scenariusz napisali Robin Bernheim i Megan Metzger.

Zamiana z księżniczką – opis fabuły

Akcja komedii "Zamiana z księżniczką" rozgrywa się we współczesności. Stacy prowadzi cukiernię w Chicago razem ze swoim przyjacielem Kevinem, który ma córkę Olivię z nieudanego małżeństwa z byłą żoną Karen. Tydzień przed Świętami Bożego Narodzenia okazało się, że Kevin zgłosił cukiernię do udziału w prestiżowym konkursie w Księstwie Belgrawii i udało im się dostać. W tym wypadku Kevin, Stacy i Olivia lecą do zaśnieżonego kraju.

Nieoczekiwanie Stacy wpada na swoją sobowtórkę lady Margaret Delacourt. Księżna postanawia wykorzystać Stacy i zamienić się z nią na dwa dni, by zobaczyć świat oczami zwykłej dziewczyny. Tym bardziej że po świętach ma wyjść za mąż za księcia Edwarda. Stacy zgadza się, ponieważ chce zobaczyć, jak wygląda królewskie życie. Ich zamiana prowadzi do wielu zabawnych sytuacji. Dziewczyny nie tylko uczą się życia, ale również zakochują się... Co może z tego wyniknąć?

Film świąteczny "Zamiana z księżniczką" to pełna uroku historia, która wprowadzi widza w klimat Bożego Narodzenia.

Zamiana z księżniczką – ciekawostki

  • Reżyserem "Zamiany z księżniczką" jest Mike Rohl, który na koncie ma udział przy takich serialach jak: "Tajemniczy element", "Andromeda", "Tajemnice Smalville", "Nie z tego świata", "Piękna i bestia", "Level up", "Nastoletnia Maria Stuart", "Głos serca" czy "Aftermatch";
  • Piosenkę, którą słychać na początku filmu, wykonuje Sam Palladio odgrywający rolę księcia Edwarda;
  • W filmie pojawiają się nawiązania do komedii "Czy to ty, czy to ja?" (1995) oraz "Nie wierzcie bliźniaczkom" (1998);
  • Film "Zamiana z księżniczką" jest tegorycznym (jednym z wielu) filmem świątecznym na Netflixie. W jednej ze scen książę Edward i Margaret (tak naprawdę Stacy) szukają produkcji, którą razem obejrzą. Wybierają "Świątecznego księcia", który był wielkim hitem świątecznym na Netflix w 2017 roku;
  • Zdjęcia do filmu "Zamiana z księżniczką" zakończyły się w czerwcu 2018 roku. Większość ujęć była kręcona w Rumunii.
Zamiana z księżniczką
Tytuł oryginalny

The princess switch

Gatunek

Komedia

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2018

Data światowej premiery

16.11.2018

Czas trwania

101 min.

Obsada

Podziel się opinią

3

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d17b2fw
d17b2fw
d17b2fw