search
filmy online
premiery

Ostatnie aktywności

12ajznx02 12ajznx02 ocenił film Furia
12ajznx02 12ajznx02 ocenił film Huba
krystofel7 krystofel7 dodał gatunek do Po dwóch stronach
krystofel7 krystofel7 dodał dane ogólne do Po dwóch stronach

''Kwartet'': Dustin Hoffman w polskim teatrze?

czwartek, 04 kwietnia 2013 16:01 | informacja prasowa

fot: Best Film
Debiutujący w roli reżysera Dustin Hoffman zachwycił Marię Seweryn – aktorkę i założycielkę warszawskiego Och Teatru.

Dla jego filmowej adaptacji słynnego „Kwartetu” Ronalda Harwooda zgodziła się na jedno popołudnie zamienić teatr w kino i zorganizować specjalny przedpremierowy pokaz tego filmu w swoim teatrze.

„Nie widziałam, aby ktoś opowiedział z większą czułością, poczuciem humoru i wrażliwością historię tej czwórki wybitnych artystów operowych” – powiedziała aktorka. „Dustin Hoffman śmieje się ze starości, wyzywa ją na pojedynek, aby na końcu przekonać nas, że emocje nie słabną, miłość zwycięża i szczęście może nas odnaleźć nawet na końcu naszej drogi. To film dający ogromną nadzieję” – dodała Seweryn, informując, że już w najbliższą sobotę widzowie warszawskiego Och Teatru będą mieli okazję zobaczyć komedię Dustina Hoffmana tydzień przed jej oficjalną premierą w Polsce.

„Kwartet” to piękna opowieść o sztuce, o ulotnej naturze życia, a także o pasji, jaką jest muzyka. Prawdziwy popis gry aktorskiej w wykonaniu gwiazdorskiej obsady: laureatki dwóch Oscarów Maggie Smith, jednego z najsłynniejszych brytyjskich komików Billy’ego Connolly’ego, nominowanej do nagrody Akademii Pauline Collins i dwukrotnie nominowanego do Oscara Toma Courtenaya. Scenariusz, który tak zachwycił Dustina Hoffmana, że ten postanowił pierwszy raz stanąć po drugiej stronie kamery.

Bilety na specjalny pokaz „Kwartetu” w Och Teatrze są już w sprzedaży.
Więcej szczegółów na stronie http://www.ochteatr.com.pl/film-kwartet.
ZOBACZ TAKŻE:
To była prawdziwa przyczyna śmierci Pawlika Dołącz do ponad 26000 fanów Facebooku! Nie miał szczęścia do chirurga plastycznego...
Co Kasia Figura w nim widziała? Jakimowicz jest monstrualny. Zobacz, jak przypakował Do końca życia nie mogła otrząsnąć się z rozpaczy
Ocena
Twoja ocena:  
Ocena 0/5  
Brak średniej oceny.
A teraz ...
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj

Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!