search

Ostatnie aktywności

''Kwartet'': Dustin Hoffman w polskim teatrze?

czwartek, 04 kwietnia 2013 16:01 | informacja prasowa

fot: Best Film
Debiutujący w roli reżysera Dustin Hoffman zachwycił Marię Seweryn – aktorkę i założycielkę warszawskiego Och Teatru.

Dla jego filmowej adaptacji słynnego „Kwartetu” Ronalda Harwooda zgodziła się na jedno popołudnie zamienić teatr w kino i zorganizować specjalny przedpremierowy pokaz tego filmu w swoim teatrze.

„Nie widziałam, aby ktoś opowiedział z większą czułością, poczuciem humoru i wrażliwością historię tej czwórki wybitnych artystów operowych” – powiedziała aktorka. „Dustin Hoffman śmieje się ze starości, wyzywa ją na pojedynek, aby na końcu przekonać nas, że emocje nie słabną, miłość zwycięża i szczęście może nas odnaleźć nawet na końcu naszej drogi. To film dający ogromną nadzieję” – dodała Seweryn, informując, że już w najbliższą sobotę widzowie warszawskiego Och Teatru będą mieli okazję zobaczyć komedię Dustina Hoffmana tydzień przed jej oficjalną premierą w Polsce.

„Kwartet” to piękna opowieść o sztuce, o ulotnej naturze życia, a także o pasji, jaką jest muzyka. Prawdziwy popis gry aktorskiej w wykonaniu gwiazdorskiej obsady: laureatki dwóch Oscarów Maggie Smith, jednego z najsłynniejszych brytyjskich komików Billy’ego Connolly’ego, nominowanej do nagrody Akademii Pauline Collins i dwukrotnie nominowanego do Oscara Toma Courtenaya. Scenariusz, który tak zachwycił Dustina Hoffmana, że ten postanowił pierwszy raz stanąć po drugiej stronie kamery.

Bilety na specjalny pokaz „Kwartetu” w Och Teatrze są już w sprzedaży.
Więcej szczegółów na stronie http://www.ochteatr.com.pl/film-kwartet.
ZOBACZ TAKŻE:
Niewygodna prawda o polskim idolu wyszła na jaw dopiero po latach Dołącz do ponad 52000 fanów Facebooku! Największe oscarowe wpadki
Jak mogli to przeoczyć? Najzabawniejsze wpadki w polskich filmach Jakimowicz jest monstrualny. Zobacz, jak przypakował Kondrat wziął ślub z dziewczyną młodszą o 38 lat!
Ocena
Twoja ocena:  
Ocena 0/5  
Brak średniej oceny.
A teraz ...
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj

Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!