Trwa ładowanie...
d3vs5mx
Aktualności

100 urodziny programu "Się kręci"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
100 urodziny programu "Się kręci"
d3vs5mx

Już jutro Telewizja Polsat pokaże 100 wydanie magazynu lifestylowego "Się kręci"! Agnieszka Popielewicz, Maciej Dowbor i Maciej Rock ujawnią widzom kulisy swojej pracy i przypomną najciekawsze fragmenty wyemitowanych dotąd programów.

Urodzinowe "Się kręci" przygotowano w wyjątkowej scenerii jednego z najmodniejszych klubów Warszawy. Program obfituje w niespodzianki, zabawne materiały i wspomnienia. Ekipa programu dostała niezwykły tort urodzinowy z podobiznami prowadzących Agnieszki Popielewicz, Maćka Rocka i Maćka Dowbora.

W ramach wspomnień zobaczymy m.in. pierwszy wywiad Agnieszki Popielewicz (gościem była Katarzyna Cichopek), Maćka Rocka uczącego się jeździć na rolkach i desce snowboardowej (z Miśkiem Koterskim), a także Maćka Dowbora, który wraz z Piotrem Polkiem wystąpił w roli cieśli robiącego stół. Przypomnimy także wywiady przeprowadzone z psem, małpą oraz... trupem.

d3vs5mx

Magazyn "Się kręci" to przegląd najważniejszych wydarzeń kulturalno - towarzyskich. Prowadzący odwiedzają najbardziej prestiżowe imprezy w kraju i na świecie, rozmawiają z najpopularniejszymi aktorami, są wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego. "Się kręci" to gwiazdy filmowe i serialowe, osobistości showbiznesu oraz relacje z planów filmowych, premier, koncertów i pokazów mody.

100 odcinek "Się kręci" już jutro, tj. w sobotę 31 stycznia, o godz. 14.45, na antenie Telewizji Polsat.

d3vs5mx

Podziel się opinią

Share
d3vs5mx
d3vs5mx