Trwa ładowanie...
d2xnf0k

"7 Krasnoludków i Królewna Śnieżka" wracają z nowymi przygodami

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"7 Krasnoludków i Królewna Śnieżka" wracają z nowymi przygodami
(getty)
d2xnf0k

Już 8 lipca do kin trafi animowana bajka "7 Krasnoludków i Królewna Śnieżka" – nowe przygody”. To mądra bajka nawiązująca do klasyki filmowej tym, że oprócz wspaniałych przygód, które spotykają naszych bohaterów, ma również morał. "7 Krasnoludków i Królewna Śnieżka" uczy i bawi. Pokazuje, jak ważna jest przyjaźń i pomoc innym w potrzebie, bo przecież to właśnie krasnoludki wiedzą najlepiej, że wielkie rzeczy udaje się osiągnąć tylko wtedy, gdy działa się razem.

Bohaterką filmu jest Zosia, która pewnego dnia, uciekając przed złym wilkiem, zostaje uratowana przez przebojowych małych bohaterów, o wielkich sercach. Krasnoludki wraz z Królewną Śnieżką pomogą dziewczynce odnaleźć tatę. Podczas wielkiej wyprawy czeka ich mnóstwo przygód z pięknym, bajkowym przesłaniem, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie, a siła miłości, która łączy rodzinę, pozwoli odnaleźć się kochającym osobom, nawet na końcu świata.

Reżyserem polskiej wersji językowej jest Dariusz Błażejewski - twórca polskiego dubbingu do m.in. „Miśka w Nowym Jorku”, „Ups… Arka odpłynęła”, „Małego Księcia”, „Królowej Śniegu” i „Zambezi”. „7 krasnoludków i Królewna Śnieżka – nowe przygody”

d2xnf0k

Od 8 lipca w kinach!

d2xnf0k

Podziel się opinią

Share
d2xnf0k
d2xnf0k