Trwa ładowanie...
d2s1e9y

Afonia i pszczoły

Najnowsze informacje
3.3
(28 głosów)
Oceń:
d2s1e9y

Najnowszy autorski film cieszącego się wśród publiczności ogromną sympatią i uznaniem Jana Jakuba Kolskiego. Twórca „Historii kina w Popielawach” i entuzjastycznie przyjętego przez widzów „Jasminum” przedstawia opowieść o pasji, pożądaniu, zdradzie i …sztukach walki. Historia namiętności, która łączy i dzieli trójkę głównych bohaterów, dwóch mężczyzn i kobietę instynktownie łaknącą miłości...

„Afonia i pszczoły” to opowieść o nieoczekiwanej miłości i niepohamowanej sile uczuć.

Afonia mieszka wraz z chorym mężem, legendarnym mistrzem zapasów. Afonia ma jedną wielką pasję, jaką jest filmowanie. Prawie w ogóle nie rozstaje się z nakręcaną ręcznie kamerą rejestrując wszystko, co wydaje jej się interesujące. Jednak każdy jej dzień wygląda podobnie, jest pogodzona ze swoim losem i nie oczekuje już od życia zbyt wiele.

I wtedy niespodziewanie pojawia się On. Afonia początkowo podchodzi do nieznajomego z dystansem, wkrótce jednak staje się on kolejnym obiektem jej pasji filmowej… i życiowej. Wywiązuje się między nimi pełen namiętności romans, który burzy jej poukładany świat i stawia przed nieoczekiwanymi wyborami. Okazuje się, że tajemniczy przybysz jest również mistrzem zapasów. Przybył do domu Afonii, by poznać tajemnicę jej męża, ale niespodziewanie spotkał miłość… Któregoś dnia mężczyzna znika bez słowa.

Afonia i pszczoły
Tytuł oryginalny

Afonia i pszczoły

Gatunek

dramat, komedia

Kraj produkcji

Polska

Rok produkcji

2008

Data światowej premiery

05.06.2009

Czas trwania

117 min.

Obsada
d2s1e9y

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2s1e9y
d2s1e9y
d2s1e9y