Trwa ładowanie...
d4lcqxa
Megafon.pl
Aktualności

"Alita: Battle Angel": Ed Skrein kontra aniołowie Jamesa Camerona

James Cameron znalazł kolejny czarny charakter do swego filmu "Alita: Battle Angel". Obok Jackie'ego Earle'a Haleya po stronie zła stanie Ed Skrein.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ed Skrein fot. Kino Świat Ed Skrein fot. Kino Świat
Ed Skrein fot. Kino Świat Ed Skrein fot. Kino Świat (materiał prasowy/Megafon.pl)
d4lcqxa

Dzieło oparte będzie na japońskiej mandze autorstwa Yukito Kishiro. Jej akcja rozgrywa się w XXVI wieku, na 300 lat po tym jak ludzkość wzięła udział w strasznej wojnie. Bohaterką jest młoda dziewczyna uwięziona w ciele cyborga. Znaleziona na złomowisku, uświadamia sobie, że nie wie kim jest i jak znalazła się w tym miejscu.

W roli głównej wystąpi Rosa Salazar, a Christoph Waltz wcieli się w doktora Dysona. O postaci, którą sportretuje Jackie Earle Haley wiadomo jedynie, iż będzie to potworny cyborg. Także złego cybogra zwanego Zapan zagra Ed Skrein.

Cameron pierwotnie miał reżyserować dzieło, ostatecznie zajmie się tylko jego produkcją. Za kamerą stanie natomiast Robert Rodriguez. Prace mają ruszyć w październiku, w Austin.

Ed Skrein znany jest z seriali "Gra o tron", "The Tunnel", a także filmów "Transporter: Nowa moc", "Kill Your Friends" oraz "Deadpool", gdzie grał Ajaksa.

d4lcqxa

Podziel się opinią

Share
d4lcqxa
d4lcqxa