Trwa ładowanie...
d1kazn0
Aktualności

Animemaniacy! Nadchodzi kolekcja DVD

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Animemaniacy! Nadchodzi kolekcja DVD
(IDG)
d1kazn0

Miłośników anime czeka niespodzianka. Na rynku pojawił się drugi sezon niezwykle popularnej kolekcji największych hitów azjatyckiej animacji filmowej!

Historie zapierające dech w piersiach, niesamowici bohaterowie i niepowtarzalny klimat, którego nie znajdziesz w żadnym innym gatunku filmowym. To kwintesencja filmów anime.

Te premierowe w Polsce wydania DVD przygotowano w perfekcyjnej kinowej jakości z dźwiękiem przestrzennym w formatach Dolby Digital 5.1 (także polski lektor) i DTS.

d1kazn0

Animemaniacy! Nadchodzi osiem arcydzieł z Dalekiego Wschodu! W skład kolekcji wchodzi 8 filmów, które bawią, uczą i w specyficzny, dla produkcji azjatyckich, dotykają dylematów Ŝyciowych. Nastrój, który przeszywa na wskroś!

Virus Buster Serge Vol. 1 (Virus Buster Serge, Japonia/1997)
Data wydania: październik 2009
Koniec XXI stulecia. Agenci organizacji Bastion toczą morderczą walkę z Wirusem, pasożytniczym organizmem z innego wymiaru. Gdy wspomagane pancerze i najnowocześniejsza broń zawiodą, jedynym ratunkiem dla świata okaże się tajemniczy wojownik, który pamięta tylko… własną śmierć.

Virus Buster Serge Vol. 2 (Virus Buster Serge, Japonia/1997)
Data wydania: listopad 2009

Virus Buster Serge Vol. 3 (Virus Buster Serge, Japonia/1997)
Data wydania: grudzień 2009

d1kazn0

Czarnoksiężnik z krainy OZ (Wizard of Oz , USA/Japonia/1982)
Data wydania: styczeń 2010
Wierna animowana adaptacja „Czarnoksiężnika z krainy Oz”, słynnej powieści dla dzieci autorstwa L. Franka Bauma, stworzona w niemniej sławnej wytwórni Toho. Przeniesiona do dziwnego, magicznego świata Dorotka musi dotrzeć do spełniającego życzenia czarnoksiężnika i odnaleźć drogę do rodzinnego domu , w czym pomogą jej wierny pies Toto oraz Strach na Wróble, Blaszany Drwal i Tchórzliwy Lew.

Darkside Blues (Darkside Blues, Japonia/1994)
Data wydania luty 2010
Niedaleka przyszłość - olbrzymia prywatna korporacja włada niemal całą zniszczoną planetą, spychając wszelkiej maści buntowników do nielicznych wolnych enklaw. Gdy w jednej z nich, pośród ciemnych zakamarków dawnego Tokio, pojawi się tajemnicza postać o nadludzkich zdolnościach, a główną siedzibą wszechwładnej korporacji wstrząśnie zamach bombowy, rozpocznie się krwawa walka o wyzwolenie świata. Yap! Bun Bun (Yap! Bun Bun, Japonia/1987)
Data wydania: marzec 2010
Ciepła i wzruszająca opowieść o poszukiwaniu bratniej duszy, o urokach, ale i smutkach dzieciństwa. Osierocony szczeniaczek musi nagle radzić sobie w świecie, w którym wszystko jest dla niego obce. Zagrożenia zdają się czyhać na kaŜdym kroku, a pomoc nadejdzie z najmniej oczekiwanej strony – stary pies, zgorzkniały i samotny, godząc się niechętnie przyjąć malca pod opiekę, sam jeszcze nie wie, że ich wspólna podróż i jemu pozwoli na powrót odkryć, co jest w życiu najważniejsze.

Pogodynka(Weather Report Girl 1, Japonia/1994)
Data wydania: kwiecień 2010
Kariera w telewizji to przepustka do sławy i pieniędzy. Keiko dobrze o tym wie i nie zamierza zmarnować szansy, jaką jest tymczasowe zastępstwo na stanowisku pogodynki w wieczornych wiadomościach. Trzeba tylko wygryźć konkurencję i podnieść oglądalność. Jak? Jak najprościej. Keiko wie również, że podoba się mężczyznom, a że „pruderyjność” to dla niej obce słowo, postanawia wykorzystać na wizji wszystkie swoje kobiece atuty.

Pogodynka 2 (Weather Report Girl 2, Japonia, 1994)
Data wydania: maj 2010
Erotyczna strategia Keiko przynosi zamierzone efekty, ale sukcesowi zawsze towarzyszy zawiść. „Koleżanki” Keiko nie cofną się przed niczym, byle strącić ją z piedestału i zająć jej miejsce, jednak i ona jest gotowa na wszystko, by pokrzyżować ich plany. Ich starcie sprawi, że atmosfera na wizji i poza kamerami stanie się naprawdę gorąca.

d1kazn0

O wydaniach

Wydania wszystkich filmów będą utrzymane w wypracowanym przez IDG Poland w standardzie TCE(tm). Oznacza to, że obraz będzie najwyższej jakości, w formacie panoramicznym anamorficznym. Widz będzie także mógł wybrać wersję ścieżki dźwiękowej pomiędzy oryginalną Dolby Digital 5.1, DTS, czy polskim lektorem w Dolby Digital 5.1.

Napisy zostaną opracowane przez najlepszych tłumaczy w konsultacji z językoznawcami i ekspertami w konkretnych dziedzinach.

Sezon 2 kolekcji „Anime” zadebiutuje w sprzedaży na początku października br., a kolejne tytuły będą wprowadzane do sprzedaży co miesiąc. Cena zeszytu z filmem DVD w klasycznym pudełku wyniesie 19,90 zł.

d1kazn0

Podziel się opinią

Share
d1kazn0
d1kazn0