Trwa ładowanie...
colin farrell
19-02-2010 10:26

Bachleda-Curuś nie chce niańczyć dziecka

Share
Bachleda-Curuś nie chce niańczyć dzieckaŹródło: Kapif.pl
d3aqy46

[

]( http://www.efakt.pl )

d3aqy46

Jak to? On może robić karierę, brylować na salonach i przebierać w ofertach od producentów, a ja mam od rana do nocy niańczyć dziecko? Dość tego!

Jak twierdzą informatorzy Faktu, Alicja Bachleda-Curuś (27 l.) zatęskniła za karierą i postanowiła wynająć nianię dla Henry'ego Tadeusza (5 mies.). Colinowi Farrellowi (34 l.) niezbyt się to spodobało. No i kłótnia gotowa!

Irlandzki gwiazdor jest ponoć zwolennikiem tradycyjnych metod wychowywania dzieci. Aktor twierdzi mianowicie, że dziecko jak najdłużej powinno być przy matce, która całą swoją energię i zapał powinna wkładać w wychowywanie malucha. Dlatego Farrell nawet nie dopuszcza do siebie myśli, że jego partnerka miałaby wrócić do pracy.

W idealnym świecie racje gwiazdora mają oczywiście rację bytu. Jest tylko jeden problem. W środowisku aktorskim, a zwłaszcza w bezwzględnym świecie Hollywood, dłuższa nieobecność na planie wiąże się z wielkim ryzykiem odejścia w niepamięć. Dla początkującego aktora to najgorszy z możliwych scenariuszy. Dlatego większość aktorek najczęściej już kilka tygodni po porodzie wraca do pracy. Alicja Bachleda-Curuś też jest świadoma zagrożeń dla kariery wynikających z jej macierzyństwa. Stąd pewnie decyzja o jak najszybszym powrocie do pracy.

Jak dowiedział się Fakt od swoich informatorów, góralka postanowiła znów chodzić na castingi w poszukiwaniu odpowiedniej roli. Z doświadczenia Alicja dobrze wie, że wszystko to będzie jak zwykle bardzo czasochłonne. Powrót do pracy zaczęła więc od znalezienia odpowiedniej niani dla Henry'ego. Ale nie będzie jej z tym łatwo. Nie może bowiem liczyć na Colina, który podobno zastrzegł, że nie przyłoży ręki do poszukiwań.

d3aqy46

Ale jemu łatwo mówić. Jest popularny na całym świecie, już dawno osiągnął sukces i wydaje się, że nie rozumie potrzeb młodej aktorki, która ma ambicje, by osiągnąć równie wielki sukces. Alicja jest podobno bardzo zdeterminowana i będzie dążyć do swojego celu nawet kosztem awantury z ukochanym. Nie chce być już nikomu nie znaną kobietą przy boku wielkiego gwiazdora. I trudno ją za to winić.

Polecamy w wydaniu internetowym efakt.pl:

window.open(this.href);return false;">Piękna aktorka znów w serialu

d3aqy46
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3aqy46
d3aqy46