Trwa ładowanie...
10-07-2006 15:03

Batman vs. Superman - kto będzie tym złym?

Batman vs. Superman - kto będzie tym złym?
d489z8j
d489z8j

Bryan Singer, którego 'Superman: Powrót' święci obecnie triumfy w kinach, jest zainteresowany projektem 'Batman Vs. Superman', który pierwotnie zamierzał zrealizować Wolfgang Petersen.

Petersen wycofał się jednak z projektu i ostatecznie nakręcił "Troję". Teraz Singer wyraził zainteresowanie pomysłem, jednak podkreślił, że najpierw zamierza przenieść na ekran kilka innych przygód samego Supermana.

- Długo się nad tym zastanawiałem i w zasadzie to od dawna o tym myślę - przyznał reżyser. _ - Pytanie tylko, którego z nich uczynimy złym charakterem. Sądzę, że Batmana, ale nie może być jednak zbyt zły, bo to w końcu Batman._

W scenariuszu autorstwa Andrew Kevina Walkera przeciwnikami superbohaterów są Lex Luthor i Joker, którzy nawiązują współpracę, powodując, że także Superman i Batman łączą siły.

d489z8j

ZOBACZ NAJNOWSZE WCIELENIE SUPERMANA
Petersen, który na podstawie tego materiału zamierzał pracować, powiedział, że konstrukcja scenariusza doprowadzi dwójkę głównych bohaterów do starcia.

Są oni bowiem jak dwie zupełnie inne strony tej samej monety i w różny sposób będą próbować rozwiązać problem, co musi doprowadzić do konfrontacji. Singer jednak nie zamierza wykorzystać tego scenariusza.

d489z8j
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d489z8j