Trwa ładowanie...

Bilguun Ariunbaatar w bollywoodzkiej komedii

Share
Bilguun Ariunbaatar w bollywoodzkiej komedii
Źródło: mat. promocyjne
d4laiwi

Showmana, komika i dziennikarza Bilguuna Ariunbaatara będziemy mogli niedługo oglądać w niewielkiej kreacji w komedii sensacyjnej "Bangistan", polsko-bollywoodzkiej produkcji.

W rolach głównych występują gwiazdy kina indyjskiego - Riteish Deshmukh i Pulkit Samrat. Partnerują im jednak Polacy, w tym Tomasz Karolak, Anna Wendzikowska, Marta Żmuda Trzebiatowska, Andrzej Blumenfeld, Janusz Chabior i Cezary Pazura. Bilguun Ariunbaatar wcielił się w postać policjanta Wonga.

- Praca na planie takiej wielkiej produkcji była dla mnie bardzo ciekawym doświadczeniem - mówi showman o swoim występie. - Żartowałem w kuluarach, ale wszyscy byli zajęci pracą. Pełen profesjonalizm. A ja biegałem i przeszkadzałem, ale w szczytnym celu!
- Bawiłem się totalnie fajnie, ale nie mogę zdradzić szczegółów - dodaje Ariunbaatar. - Dużo się przebierałem.

"Bangistan" zapowiadany jest jako pełna zwrotów akcji komedia sensacyjna. Film opowiada o perypetiach dwóch przypadkowych ekstremistów religijnych, Hafeeza i Praveena, którzy przybywają z Indii do Krakowa z samobójczą misją. Ich zadanie okaże się o wiele trudniejsze, gdy na ich trop wpadną żądni rozgłosu polscy policjanci. W historię wplątani zostaną również inni barwni bohaterowie.

d4laiwi

- "Bangistan" to film z pokojowym przesłaniem w tle, który w lekki i zabawny sposób opowiada o braku tolerancji i zrozumienia dla drugiego człowieka - podkreślają twórcy na czele z reżyserem i scenarzystą Karanem Anshumanem i producentami Riteshem Sidhwanim i Markiem Gabryjelskim.

Poza polskimi aktorami, w czołówce produkcji widnieć będzie również nazwisko Szymona Lenkowskiego, który zajął się oprawą wizualną dzieła.

Światowa premiera "Bangistanu" zapowiedziana została na 17 kwietnia 2015 roku. Do Polski film ma dotrzeć kilka miesięcy później - w październiku.

d4laiwi

Podziel się opinią

Share
d4laiwi
d4laiwi