Trwa ładowanie...
19-06-2006 14:33

Błędy w 'Kodzie da Vinci' - zobacz gdzie filmowcom powinęła się noga

Błędy w 'Kodzie da Vinci' - zobacz gdzie filmowcom powinęła się noga
d2tqw4d

Wywołana Kodem da Vinci poglądowa burza jaka rozgorzała nad Europą wciąż jeszcze się nie uspokoiła. Tymczasem internetowi kinomanii odłożyli na bok swoje poglądy i filmową wersją bestsellerowej powieści Dana Browna wzięli ‘na warsztat’. Efekty ich wnikliwej obserwacji możecie zobaczyć poniżej. Okazuje się, że Kod da Vinci nie jest pozbawiony błędów!

Specjalizująca się w wyszukiwaniu filmowych błędów witryna moviemistakes.com nie odpuściła również Kodowi. Okazuje się, że produkcja Rona Howarda nie ustrzegła się przed kilkoma pomyłkami.

Trzeba jednak przyznać, że w porównaniu z takimi hitami jak Zemsta Sithów czy Harry Potter i Czara Ognia wypadła całkiem nieźle, a specjaliści dopatrzyli się zalewie kilkanastu błędów.

Dotyczące głównie kontynuacji akcji oraz uwidaczniania się ekipy filmowej błędy nie przeszkodziły bynajmniej w zarobieniu przez Kod da Vinci w ciągu czterech tygodni wyświetlania ponad 190 milionów dolarów w samym tylko USA. Niewątpliwie umiejętnie rozsiana wokół filmu atmosfera skandalu przysporzyła mu nie lada popularności.
ZOBACZ WSZYSTKIE ODNALEZIONE BŁĘDY W FILMOWYM 'KODZIE DA VINCI' Dużo zabawy było przy wyszukiwaniu błędów w:

d2tqw4d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2tqw4d