Trwa ładowanie...

"Botoks": Katarzyna Warnke z ciążowym brzuszkiem na Instagramie

Gdyby to była prawdziwa ciąża, z pewnością wszystkie media plotkarskie w kraju skupiłby się na potomku będącej w związku z Piotrem Stramowskim aktorki. Tym razem jednak chodzi o rolę w kolejnym filmie Patryka Vegi, czyli "Botoksie".

Share
"Botoks": Katarzyna Warnke z ciążowym brzuszkiem na InstagramieŹródło: Instagram.com
d1rayrt

ˮBotoks” to autentyczne historie silnych, zdeterminowanych i wyrazistych lekarek, które zmagają się z najtrudniejszymi życiowymi decyzjami i problemami: dyskryminacją, presją macierzyństwa, pogonią za młodością, walką o prawo do wolnego wyboru i własnych poglądów. Bohaterka Katarzyny Warnke, Magda jest ginekologiem położnikiem. Swoją renomę zbudowała jako etatowa specjalistka od aborcji. Gdy sama zachodzi w ciążę, jej konflikt z ordynatorem (Janusz Chabior)
wchodzi w dramatyczną fazę i zwierzchnictwo szpitala próbuje pozbawić ją pracy.

Dzięki opatrzeniu zdjęcia odpowiednimi hashtagami nikt nie miał problemu z tym, by należycie je interpretować. W ciągu weekendu pod potką pojawiło się wiele ciepłych i dowcipnych komentarzy, w tym jeden partnera życiowego aktorki. Piotr Stramowski zapytał żony, dlaczego nic mu nie powiedziała.

W filmie występują m.in. Olga Bołądź, Agnieszka Dygant, Marieta Żukowska i Grażyna Szapołowska. Partnerują im Piotr Stramowski, Tomasz Oświeciński, Sebastian Fabijański i Wojciech Machnicki. Zdjęcia do "Botoksu” realizowane są w: Warszawie, Paryżu, Kopenhadze i w… Kenii.

d1rayrt

Zobacz, co Katarzyna Warnke mówi o swoim mężu:

d1rayrt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1rayrt
d1rayrt