Trwa ładowanie...

Box Office USA: Amerykanie nadal myślą jak mężczyźni

Obraz powstał na podstawie książki Steve'a Harveya, "Act Like a Lady, Think Like a Man: What Men Really Think About Love, Relationships, Intimacy, and Commitment" i opowiada o złotych męskich radach.
Share
Box Office USA: Amerykanie nadal myślą jak mężczyźni
d28oixh

Komedia "Think Like a Man" utrzymała pierwszą lokatę w amerykańskim box office.

W rolach głównych występują Chris Brown, Gabrielle Union oraz Meagan Good. Komedia utrzymała pierwszą lokatę i ostatecznie zamyka drugi weekend panowania na kwocie 60,9 miliona dolarów.

Na drugim miejscu premiera - trójwymiarowa animacja dla dzieci "Piraci!". Film zarobił w weekend 11,4 miliona dolarów.

d28oixh

Podium zamyka "Szczęściarz", którego głównym bohaterem jest żołnierz stacjonujący w Iraku (w tej roli Zac Efron). Nosi przy sobie, na szczęście, fotografię kobiety, której nie zna ( Taylor Schilling ). Po powrocie z wojny chłopak postanawia ją odnaleźć. Film zarobił w sumie niespełna 40 milionów dolarów.

Druga nowość w zestawieniu, komedia romantyczna "The Five-Year Engagement" z Jasonem Segelem i Emily Blunt w rolach głównych, zadebiutowała dopiero na piątej lokacie, zgarniając 11,2 miliona. Za nią kolejna nowość - thriller "Safe" z Jasonem Stathamem w roli głównej. Film przyniósł zysk w wysokości 7,72 miliona dolarów. Także na siódmej pozycji premiera - opowieść o mistrzu powieści grozy, Edgarze Allanie Poe, czyli "The Raven" z Johnem Cusackiem w roli głównej. Dramat zarobił 7,25 miliona dolarów.

A oto pełna dziesiątka amerykańskiego box office:

1. "Think Like a Man" - 60,9 miliona dolarów
2. "Piraci!" - 11,4 mln
3. "Szczęściarz" - 39,9 mln
4. "Igrzyska śmierci" 372 mln
5. "The Five-Year Engagement" - 11,2 mln
6. "Safe" - 7,72 mln
7. "The Raven" - 7,25 mln
8. "Chimpanzee" - 19,2 mln
9. "The Three Stooges" - 37,1 mln
10. "Dom w głębi lasu" - 34,7 mln

d28oixh

Podziel się opinią

Share
d28oixh
d28oixh