Trwa ładowanie...
Grzegorz Kłos
27-02-2017 01:11

"Był jednym z najlepszych aktorów i moich najlepszych przyjaciół". Arnold Schwarzenegger pożegnał Billa Paxtona [WIDEO]

Arnold Schwarzenegger przerwał na chwilę wakacje, aby pożegnać Billa Paxtona. 61-letni aktor zmarł w niedzielę. Przyczyną śmierci były komplikacje pooperacyjne.

"Był jednym z najlepszych aktorów i moich najlepszych przyjaciół". Arnold Schwarzenegger pożegnał Billa Paxtona [WIDEO]Źródło: Materiały prasowe
dsu6eif
dsu6eif

Wiadomość o śmierci 61-letniego Billa Paxtona wstrząsnęła fanami i gwiazdami kina. Jedną z nich jest Arnold Schwarzenegger. Aktor wrzucił do sieci wideo, w którym pożegnał kolegę z planu. Panowie zagrali razem w takich filmach jak "Terminator", "Prawdziwe kłamstwa" i "Komando".

- Nie ważne czy grał, reżyserował, pisał czy produkował. Zawsze przepełniała go pasja do kina. Był jednym z najlepszych aktorów i moich najlepszych przyjaciół. Będzie mi go bardzo brakowało - mówi Schwarzenegger.

Rodzina Billa Paxtona w oficjalnym oświadczeniu napisała:

dsu6eif

"Z bólem w sercu potwierdzamy informację, że Bill Paxton odszedł z powodu komplikacji po operacji chirurgicznej. Kochający mąż i ojciec, Bill rozpoczął swoją karierę w Hollywood pracując w przemyśle filmowym. Jego pasja była powszechnie znana wśród ludzi, którzy znali go, a jego ciepło i niekończąca się energia były nie do podważenia. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności w tym trudnym czasie żałoby."

Bill Paxton miał 61 lat. Polskim widzom był znany jest głównie z filmów "Apollo 13", "Titanic", "Twister" czy "Obcy - decydujące starcie".

<<enter caption here>> at Pacific Design Center on August 10, 2016 in West Hollywood, California. Getty Images
<<enter caption here>> at Pacific Design Center on August 10, 2016 in West Hollywood, California. Źródło: Getty Images
dsu6eif
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dsu6eif