Trwa ładowanie...
charlie sheen
17-11-2015 03:04

Charlie Sheen ma wirusa HIV

Charlie Sheen ma wirusa HIV
d2bumti

*Charlie Sheen ogłosi w dzisiejszym programie "Today" stacji NBC, że jest zarażony wirusem HIV.*

Informację o tym, że aktor ma się pojawić w programie i ogłosić "ważną osobistą wiadomość" podała telewizja NBC. Informacje o naturze tej wiadomości przekazała natomiast stacja CNN.

Howard Bragman, hollywoodzki specjalista od public ralations miał powiedzieć, że aktor wie o wirusie od dłuższego czasu, wiedzą o tym także jego bliscy i aktor poddawany jest terapii.

d2bumti

Charlie Sheen ostatnio pracował przy serialu "Jeden gniewny Charlie". Pojawił się także w filmie "Maczeta zabija".

Sheen kojarzony jest w pierwszej kolejności z rolą podporucznika Toppera Harleya w komedii akcji „Hot Shots!”. Syn słynnego gwiazdora, Martina Sheena.

Urodził się 3 września 1962 w Nowym Jorku, w rodzinie o aktorskich tradycjach. Nie tylko ojciec, ale również trójka jego rodzeństwa zajmuje się właśnie tą profesją. Nic więc dziwnego, że Charlie debiutował już w wieku 12 lat, naturalnie u boku ojca, w telewizyjnym filmie „Egzekucja szeregowca Słowika” (1974).

W trakcie „dorosłej” kariery, która rozpoczęła się w 1984 roku, od udziału w filmie akcji „Czerwony świt”, Charlie udowodnił, że jest aktorem wszechstronnym jakkolwiek obecnie znany jest głównie z ról komediowych.

d2bumti
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2bumti