Trwa ładowanie...

Chcesz kręcić filmy? Zgłoś się na 3. Pomorskie Warsztaty Filmowe!

Share
Chcesz kręcić filmy? Zgłoś się na 3. Pomorskie Warsztaty Filmowe!
d2qx8r6

Już po raz trzeci rozpoczynamy nabór kandydatów na Pomorskie Warsztaty Filmowe.

Uczestnicy warsztatów biorą udział w każdym z etapów powstawania filmu, od pisania scenariusza poprzez pracę z zawodowym aktorem i zdjęcia, aż po montaż i postprodukcję.

W trakcie warsztatów powstanie jeden film krótkometrażowy, wspólne dzieło wszystkich uczestników. Będzie on napisany, wyreżyserowany i zmontowany przez całą grupę szkoleniową. Pracami będą kierować znakomici fachowcy, praktycy kina. Swój udział w warsztatach dotychczas potwierdzili scenarzysta Grzegorz Łoszewski, pisarz Paweł Huelle, reżyser Wojciech Marczewski oraz montażyści Milenia Fiedler i Rafał Listopad.

Co trzeba wysłać?

Na stronie www.fundacjafilmowa.pl znajdziesz Wniosek Zgłoszeniowy, pobierz go i wypełnij, do wniosku dołącz w formie plików scenariusz/pomysł na film krótkometrażowy [od 2 do 10 stron] oraz krótką biografię ze zdjęciem. Swoje dotychczasowe prace twórcze - literackie, filmowe, fotograficzne lub plastyczne szczegółowo opisz, przygotuj na płycie CD lub DVD i wyślij na adres Pomorskiej Fundacji Filmowej, 81-389 Gdynia, ul. Armii Krajowej 24 z dopiskiem WARSZTATY.

d2qx8r6

Do kiedy czekamy na zgłoszenia?

Na zgłoszenia i prace czekamy do 17 października 2007 roku!

Kto może się zgłosić?

Każdy, kto ma ukończone 18 lat i dobry pomysł na film oraz chce poświęcić trzy miesiące na pracę nad filmem krótkometrażowym. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń Komisja Selekcyjna wyłoni dwunastu uczestników, którzy zostaną zaproszeni na warsztaty.

Gdzie i kiedy odbędą się zajęcia?

Warsztaty odbędą się w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni przy Al. Zwycięstwa 96/98, w trakcie pięciu sesji, w pięć weekendów, w okresie października, listopada i grudnia 2007 roku. Pierwsze zajęcia planowane są na weekend 26, 27 i 28 października.

Ile to kosztuje?

Jednorazowa opłata pobierana na konto Pomorskiej Fundacji Filmowej od osób zakwalifikowanych na warsztaty wynosi 300 zł.

Szczegółowy program 3. Pomorskich Warsztatów Filmowych oraz Wniosek Zgłoszeniowy znajdziecie na stronie www.fundacjafilmowa.pl

d2qx8r6

Podziel się opinią

Share
d2qx8r6
d2qx8r6