Trwa ładowanie...
d434uzh
Aktualności

Christina Milian w "Rocky Horror Picture Show"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Christina Milian w "Rocky Horror Picture Show"
d434uzh

Christina Milian dołączyła do obsady remake'u filmu "Rocky Horror Picture Show" Jima Sharmana.

Aktorka i wokalistka zagra Magentę, siostrę Riff Raffa, w dwugodzinnej telewizyjnej produkcji. Oboje knują, jak wrócić na ich rodzinną planetę, Transsexual.

Victoria Justice i Ryan McCartan pojawią się odpowiednio jako Janet i Brad. Transseksualna aktorka Laverne Cox znana z "Orange is the New Black" sportretuje postać Franka N. Furtera. W roli Rocky'ego Horrora zobaczymy Staza Naira. Reeve Carney wystąpi jako Riff Raff, a Adam Lambert jako Eddie. Tim Curry, który grał w oryginale Franka N. Furtera, tym razem wcieli się w narratora - Kryminolga. Ponadto w ekipie pojawi się Annaleigh Ashford jako groupie Columbia.

d434uzh

Projekt trafi do telewizji Fox jesienią 2016 roku.

Przypomnijmy, że premiera "The Rocky Horror Picture Show" - filmowej adaptacji sztuki Richarda O'Briena - miała miejsce w 1975 roku. W roku 2005 produkcję wpisano do rejestru dziedzictwa narodowego USA. Głównymi bohaterami są narzeczeni Brad i Janet (Barry Bostwick i Susan Sarandon). W deszczowy wieczór para trafia do zamku, w którym odbywa się transylwański zjazd. Na jego czele stoi doktor Frank N. Furter (Tim Curry), który twierdzi, że odkrył sekret samego życia. Produkcja jest nie tylko musicalem, ale i specyficznym hołdem złożonym kinu science fiction i horrorom klasy B połowy XX wieku.

Ostatni album Christiny Milian to "So Amazin'" z kwietnia 2006 roku. W grudniu 2015 roku wypuściła EP-kę "4U". Amerykankę, znaną z komedii "American Pie" czy "Be Cool", ostatnio można było podziwiać w serialu "Dziadek z przypadku".

d434uzh

Podziel się opinią

Share
d434uzh
d434uzh