Trwa ładowanie...
09-12-2009 14:11

Colin nie pozwoli Alicji utonąć w pieluchach

Colin nie pozwoli Alicji utonąć w pieluchachŹródło: Agencja Mazur
d22mgcn
d22mgcn

[

]( http://www.efakt.pl )

Alicja Bachleda-Curuś przed ośmioma tygodniami została mamą, ale jej ukochany Colin Farrell nie chce, by teraz rezygnowała z kariery w Hollywood.

Zaledwie siedem tygodni po urodzeniu Henry’ego Alicja (26 l.) i Colin (33 l.) wyrwali się na krótki urlop do Meksyku. Farrell przekonał Polkę, że może być dobrą matką, nie rezygnując ze swoich potrzeb.

d22mgcn

Wiele młodych mam popełnia ten sam błąd – po urodzeniu dziecka toną w pieluchach i zaniedbują siebie i partnera. Alicji Bachledzie-Curuś to jednak nie grozi. – Colin namawia Alę, by maksymalnie wykorzystała obecny czas dla siebie. Tłumaczy jej, że nie musi poświęcać się tylko dziecku. Zachęca ją, by wychodziła z domu, bywała i nie robiła z siebie kury domowej. Widać, że on ją naprawdę wspiera i troszczy się o nią – mówi nam Kinga Rusin, która niedawno rozmawiała z Curuś.

Strategia Colina już przynosi efekty. Ala zostawiła synka pod opieką nianiek i wyjechała z ukochanym do Meksyku. Na meksykańskich plażach Polka zrobiła wrażenie nie tylko na Farrellu. Zachodnie media rozpisywały się o jej pięknej figurze. Kto wie, może wkrótce potencjał Ali dostrzegą także wpływowi producenci.

Polecamy w wydaniu internetowym efakt.pl:

Tomasz Jacyków: Odrzuciło mnie od alkoholu

d22mgcn

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d22mgcn