Trwa ładowanie...
22-03-2006 13:36

Czy domator pasuje na Casanovę?

Czy domator pasuje na Casanovę?
d18jxdh
d18jxdh

Kariera młodego aktora australijskiego pochodzenia - Heatha Ledgera - wyraźnie nabrała rozpędu. Po nominacji do Oscara za "Tajemnicę Brokeback Mountain" kręci film za filmem. Słysząc jego nazwisko nikt już nie ma wątpliwości, o kim mowa. W najbliższy piątek na ekrany kin wchodzi kolejny film z Ledgerem w roli głównej - Casanova, wyreżyserowany przez cenionego szwedzkiego reżysera Lasse Hallströma.

To nowa odsłona historii Giacomo Casanovy. Legendarny wenecjanin słynął ze swych miłosnych podbojów. Jego nazwisko stało się synonimem uwodziciela i kolekcjonera erotycznych przygód.

Miał opinię szarlatana, hazardzisty i awanturnika działającego z wielkim rozmachem. ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z 'CASANOVY' Wcielający się w postać Casanovy aktor zdaje się być zaprzeczeniem swojego bohatera. Ledger obiecał partnerce życiowej, aktorce Michelle Williams, że po ceremonii rozdania Oscarów zaszyje się w domu, by zająć się ich kilkumiesięczną córeczką Matildą:

- Chciałbym nie pracować do końca roku. Niech Michelle na nas zarabia, ja zostanę "Panem Mamą". To dla mnie niezmiernie ważne. To coś, czego każdy tata, jeśli tylko może, powinien doświadczyć - zapewnia aktor.

d18jxdh

Ledger uzasadniał swoją decyzję także tym, że bardzo zależy mu na karierze Michelle. Gdy on zostanie w domu, ona będzie mogła skupić się na pracy.

Jak widać, żaden z niego Casanova! Pewnie dlatego jego bohater zyskuje zupełnie nowe oblicze. Producent Leslie Holleran wspomina:

- Heath kazał nam zmienić podejście do tej postaci: jego Casanova jest raczej zmysłowy niż zwyczajnie nadpobudliwy, a przy tym diabelsko dowcipny i ironiczny.

Domator Heath Ledger to aktor, który może sprawić, że inaczej spojrzymy na legendę Casanovy. Gwiazdor na urlopie macierzyńskim, grający uwodziciela, któremu złamano serce - prawdziwa komedia pomyłek.

Casanova w kinach od 24 marca pod patronatem medialnym Wirtualnej Polski.

d18jxdh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d18jxdh