Trwa ładowanie...
ddfekgf
Megafon.pl
Aktualności

"Deadpool": ekranizacja Marvela najczęściej nielegalnie oglądanym filmem 2016

W 2016 roku Google usunąło ze swoich wyników wyszukiwań ponad 900 milionów linków prowadzących do pirackich stron. Najczęściej nielegalnie oglądanym filmem okazał się "Deadpool".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
 "Deadpool": ekranizacja Marvela najczęściej nielegalnie oglądanym filmem 2016
(Materiały prasowe)
ddfekgf

Każdego dnia Google otrzymuje tysiące zgłoszeń związanych z linkami do nielegalnych treści. Piracki rynek jest na bieżąco monitorowany przez instytucje, firmy i organizacje walczące z nielegalnym rozpowszechnianiem filmów, muzyki oraz oprogramowania.

Google rozpatruje każde zgłoszenie. Nie usuwa wszystkich linków, ale ich zdecydowaną większość (w 2016 roku 89,8 proc., czyli 914 milionów). Jednak piraci się nie przejmują i ciągle sprawnie działają.

ddfekgf

Serwis Torrent Freak opublikował kilka dni temu listę najczęściej nielegalnie oglądanych filmów 2016 roku. W pierwszej dziesiątce znalazły się takie tytuły jak "Deadpool", " Batman v Superman: Świt sprawiedliwości", "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów", "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy", "X-Men: Apokalipsa", "Warcraft: Początek", "Dzień Niepodległości: Odrodzenie", "Legion samobójców", "Gdzie jest Dory" oraz "Zjawa".

ddfekgf

Podziel się opinią

Share
ddfekgf
ddfekgf