Trwa ładowanie...
17-06-2006 12:52

Długi weekend w TV, czyli co warto zobaczyć

Długi weekend w TV, czyli co warto zobaczyć
d4jceri
d4jceri

Święta mają to do siebie, że często wypadają akurat w środku tygodnia i fundują Nam, dobrym obywatelom, rarytas zwany dniem wolnym. W tym tygodniu wolny jest czwartek, który jak nietrudno się domyśleć dla przewidujących stanie się początkiem długiego, czterodniowego weekendu.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Was specjalne zestawienie najciekawszych telewizyjnych propozycji filmowych. Co prawda, pozornie wydaje się ono nie mieć sensu, gdyż pogoda zdecydowanie skłania do spędzania czasu na świeżym powietrzu, a nie przed telewizorem. Tak się jednak składa, że jesteśmy w środku Mundialu i chętnych do wlepiania wzroku w szklany kineskop nie zabraknie.

W programie TV na najbliższe cztery dni fajerwerków nie będzie. Większość propozycji to filmy na poziomie, lecz zdecydowanie nie ponad nim, dlatego miłośnicy kina mniej komercyjnego nie znajdą wiele dla siebie. Nie oznacza to jednak braku produkcji mniej znanych, których szansy obejrzenia mogliście nie mieć wcześniej.

Tak wiec jeśli zmęczeni po całodniowym obcowaniu z naturą bądź rozochoceni po ciekawym meczu postanowicie zasiąść przez telewizorem na dłużej, oto co warto w nim zobaczyć:

d4jceri
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4jceri