Trwa ładowanie...
11-05-2006 13:12

Doda i Mandaryna w 'Tańcu z Gwiazdami'?

Share
Doda i Mandaryna w 'Tańcu z Gwiazdami'?
d1afod2

Trzecie edycja Tańca z Gwiazdami chyli się ku końcowi. Cieszyła się ona największą popularnością z wszystkich dotychczasowych. Producenci przymierzają się już do kolejnej. Do sukcesu programu konieczny będzie doskonały dobór jego uczestników. Nieoficjalne źródła donoszą, że w czwartej części możemy zobaczyć Dodę.

Według dziennika "Fakt" najnowsza edycja programu opierać się będzie na muzykach. Gazeta podaje, że w programie mają wystąpić Doda, Monika Brodka, Szymon Wydra i Tomek Makowiecki.

Udział najbardziej rozchwytywanej polskiej gwiazdy stoi jednak pod znakiem zapytania. Doda uległa bowiem nie tak dawno wypadkowi, co wiązało się z przeprowadzeniem operacji na kręgosłupie. *ZOBACZ DODĘ W NASZEJ GALERII ZDJĘĆZOBACZ DODĘ W NASZEJ GALERII ZDJĘĆ* Gdyby organizatorzy programu wsłuchali się w głosy Internautów usłyszeliby, że Ci chcieliby zobaczyć w programie Mandarynę. Doda kontra Mandaryna - cóż to byłby za pojedynek…

Pozostaje nam czekać na oficjalne podanie nazwisk biorących udział w czwartej edycji programu. A już w najbliższą niedzielę 14 maja o godz. 20.05 odbędzie się wielki finał trzeciej edycji Tańca w Gwiazdami. W finale zobaczymy Rafała Mroczka i Anetę Piotrowską, którzy będą walczyli o Kryształową Kulę z Aleksandrą Kwaśniewską i Rafałem Maserakiem.

d1afod2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1afod2
d1afod2