Trwa ładowanie...
d4jo4dt
Aktualności

Drugi koncert "Violetty"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Drugi koncert "Violetty"
d4jo4dt

W związku z olbrzymim zainteresowaniem koncertem "Violetta Live", zaplanowano drugi, który odbędzie się także 29 marca 2015 roku w łódzkiej Atlas Arenie o godz. 14:30.

Wcześniej ogłoszony występ odbędzie się tego samego dnia o godzinie 19.00.

Podczas koncertów w Łodzi wystąpią członkowie obsady serialu z Martiną Stoessel, grającą tytułową Violettę, na czele. Na scenie dołączą do niej Jorge Blanco (Leon), Diego Dominguez (Diego), Facundo Gambande (Maxi), Mercedes Lambre Ludmiła), Candelaria Molfese (Camila), Samuel Nascimiento (Broduey), Alba Rico Navarro (Naty) i Ruggero Pascquarelli (Federico). Show uświetni ekipa energicznych tancerzy i fantastyczny zespół muzyczny. Na koncercie usłyszeć będzie można najlepsze piosenki z trzech sezonów przebojowego serialu.

d4jo4dt

Obecnie trwają zdjęcia do trzeciego sezonu serialu, a "Violetta" święci tryumfy na każdym rynku, na którym się pojawia. Nazywana pierwszą operą mydlaną dla dzieci, produkcja skupia widzów wokół opowieści o życiu utalentowanej Violetty, która śpiewem i tańcem toruje sobie drogę przez trudności jej nastoletniego życia, kiedy to po wielu latach spędzonych w Europie, wraca do rodzimego Buenos Aires. "Violettę", dubbingowaną w 15 językach, między kwietniem a czerwcem 2014 roku obejrzało ponad 40 milionów widzów. Violetta jest również ulubioną postacią wśród dziewczynek w wieku 6-14 lat w Polsce, Francji, Hiszpanii, Włoszech oraz Belgii.

Najtańsze dostępne bilety kosztują 129 złotych.

Bilety na koncert o 14.30 oficjalnie trafią do sprzedaży 29 listopada 2014 roku, o godz. 10:00 na Livenation.pl i Ticketmaster.pl.

d4jo4dt

Podziel się opinią

Share

d4jo4dt

d4jo4dt