Trwa ładowanie...
08-11-2016 07:45

Dwaj kaskaderzy nie przeżyli skoku z helikoptera

Do śmiertelnego wypadku z udziałem dwóch kaskaderów doszło na południu Indii, 35 km od Bengaluru. Mężczyźni skoczyli do wody z helikoptera i utonęli. Producenci filmu usłyszeli zarzuty związane z nieprzestrzeganiem zasad bezpieczeństwa i kręceniem niebezpiecznych scen bez odpowiedniego przygotowania.

Share
Dwaj kaskaderzy nie przeżyli skoku z helikopteraŹródło: twitter.com
d43kwsw

31-letni Anil Verma i 38-letni Raghav Uday to ofiary feralnego skoku do wody z helikoptera. Trzecim uczestnikiem biorącym udział w kręceniu niebezpiecznej sceny był aktor Duniya Vijay, któremu udało się dopłynąć do brzegu. Kiedy okazało się, że dwaj kaskaderzy zniknęli pod powierzchnią wody, ekipa rozpoczęła poszukiwania, jednak było już za późno.

Po zbadaniu tragicznego zajścia policja uznała, że producenci filmu „Maastigudi” nie przedsięwzięli odpowiednich środków bezpieczeństwa. Mężczyźni skakali do wody bez kamizelek ratunkowych, w pogotowiu nie czekała ekipa ratunkowa, na brzegu nie było również żadnego ambulansu.

East News
Źródło: East News

Duniya Vijay (stoi na pierwszym planie) brał udział w poszukiwaniu zaginionych kaskaderów.

Członkowie ekipy filmowej zdradzili, że kaskaderzy skoczyli bez kamizelek, gdyż tego wymagał scenariusz. Duniya Vijay, gwiazda lokalnego kina, przeżył tylko dlatego, że miał na sobie kapok.

d43kwsw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d43kwsw
d43kwsw