Trwa ładowanie...
d2y6jw1
Aktualności

Dwayne Johnson kręci komedię o początkach swojej kariery

Dwayne Johnson przygotowuje komedię, w której wróci do własnej przeszłości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dwayne Johnson fot. Imperial - Cinepix Dwayne Johnson fot. Imperial - Cinepix
Dwayne Johnson fot. Imperial - Cinepix Dwayne Johnson fot. Imperial - Cinepix (materiał prasowy/Megafon.pl)
d2y6jw1

Serial, którego pilotażowy odcinek zamówiła telewizja Fox, nie będzie biografią gwiazdora, ale rozgrywać się będzie w świecie dobrze mu znanym. Głównym bohaterem będzie fikcyjny zawodowy wrestler, odpowiednik młodego The Rocka. Jego perypetiom towarzyszyć będzie młody scenarzysta komediowy, który nie potrafi odnaleźć się w świecie wrestlingu. Tę postać zainspirował Brian Gewirtz.

- W listopadzie minie 20 lat od mojego debiutu jako wrestlera - komentuje Dwayne Johnson. - Miałem 24 lata i za kolejne pojedynki zarabiałem po 40 dolarów. Nie miałem wtedy pojęcia, że to dopiero początek podróży. Podróży tak barwnej i pełnej kolorowych postaci, że aż trudno w to uwierzyć. Show, który rozgrywa się przed publicznością jest niczym w porównaniu z szaleństwem za kulisami.

Nad serialem Dwayne Johnson pracuje razem z Brianem Gewirtzem. Obaj zajmą się obowiązkami producenckimi. - Nie możemy się doczekać opowiedzenia naszej historii - podkreśla aktor.

Niedawno telewizja HBO zaproponowała Johnsonowi realizację trzeciego sezonu serialu "Gracze". Ponadto niedługo aktor będzie zajęty promocją ósmej odsłony cyklu "Szybcy i wściekli". Założył również własny kanał na YouTube.

d2y6jw1

Podziel się opinią

Share

d2y6jw1

d2y6jw1