Trwa ładowanie...

Dylan O'Brien: trzeci "Więzień labiryntu" wstrzymany

Share
Dylan O'Brien: trzeci "Więzień labiryntu" wstrzymany
d4jao9h

Wbrew wcześniejszym doniesieniom, Dylan O'Brien, gwiazdor kolejnej odsłony "Więźnia labiryntu" - "The Death Cure", nie wróci tak szybko na plan filmowy. Produkcja zatem została wstrzymana.

Przypomnijmy, że w ubiegłym miesiącu aktor został na planie w Vancouver potrącony przez samochód. 24-latek odniósł liczne obrażenia i trafił szpitala.

d4jao9h

Producenci informowali niedawno, iż Dylan O'Brien wraca do zdrowia i po około sześciu tygodniach rekonwalescencji powinien wrócić do pracy. Niestety, obrażenia okazały się poważniejsze niż początkowo założono i gwiazdor nie może jeszcze podjąć się zobowiązań zawodowych. Produkcja filmu została zatem wstrzymana i nie wiadomo kiedy ponownie ruszy.

Premiera filmu "The Maze Runner: The Death Cure" planowana jest na 17 lutego 2017 roku, ale nie wiadomo czy w związku z obrotem spraw, data ta zostanie zachowana.

Ma to być ostatnia część cyklu na podstawie powieści Jamesa Dashnera. Głównym bohaterem jest Thomas (Dylan O'Brien) - chłopak, który pewnego dnia budzi się w windzie. Oprócz własnego nazwiska nie pamięta nic. Gdy drzwi windy się otwierają, Thomas wychodzi na Polanę - otwartą przestrzeń otoczoną kamiennymi ścianami. Poprzednia część serii, ).

d4jao9h

Podziel się opinią

Share
d4jao9h
d4jao9h