Trwa ładowanie...
27-07-2009 12:42

Dzieci psychofanki Angeliny Jolie w reality show

Dzieci psychofanki Angeliny Jolie w reality showŹródło: AP
d3spaxr
d3spaxr

Kalifornijka Nadya Suleman, matka ośmioraczków - sześciu chłopców i dwóch dziewczynek - które przyszły na świat w styczniu, podpisała kontrakt życia dla swoich dzieci. Dostaną one 250 tys. dolarów (niemal 750 tys. zł) za to, że pojawią się w telewizyjnym reality show. Ośmioraczki i sześcioro starszych dzieci bezrobotnej, samotnej matki zostały poczęte metodą in vitro.

"Octo-mama", jak nazywają ją zachodnie media, podpisała umowę z europejską firmą produkującą programy telewizyjne Eyeworks. Trzyletni kontrakt ws. udziału dzieci w programie został podpisany w Los Angeles. Zdjęcia mają się zacząć 1 września, ale najpierw umowę musi zatwierdzić sąd.

Ekipa filmowa nie będzie śledziła Suleman i jej dzieci 24 godziny na dobę. - Sfilmowe zostaną najważniejsze momenty - urodziny dzieci i wyjątkowe uroczystości - ogłosił prawnik kobiety.

W zeszłym miesiącu kalifornijskie władze ukarały stronę internetową, która zamieściła nagrania przedstawiające dwoje z ośmiorga dzieci, bez wymaganych zabezpieczeń, by ochronić ich zdrowie.

d3spaxr

Nadya Suleman - jak informowała w lutym agencja AP - poleciła implantować zarodki pozostałe po poprzednich zapłodnieniach in vitro, ponieważ nie chciała zgodzić się na ich zniszczenie.

Angela Suleman powiedziała, że jej córka zdecydowała się na zapłodnienie in vitro, ponieważ nie mogła zajść w ciążę w sposób naturalny. Nadya jest samotną matką i nie ma zamiaru wychodzić za mąż. Wiosną zaczęła studia magisterskie. Matka Nadyi powiedziała dziennikowi "Los Angeles Times", że ojcem wszystkich dzieci jest ten sam "dawca", ale nie ujawniła jego tożsamości.

Po raz ostatni żywe ośmioraczki urodziły się w USA w 1998 roku w Houston. Jedno z dzieci zmarło tydzień później.

Nadya Suleman zasłynęła także tym, że jest maniakalną fanką aktorki Angeliny Jolie. Tak jak ona chce mieć dużą gromadkę dzieci. Suleman przeszła serie operacji plastycznych w celu upodobnienia się do swej idolki.

d3spaxr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3spaxr