Trwa ładowanie...
patronat
21-06-2016 13:12

''Dzień Niepodległości: Odrodzenie'': kosmici najadą Ziemię w najbliższy piątek [WIDEO]

''Dzień Niepodległości: Odrodzenie'': kosmici najadą Ziemię w najbliższy piątek [WIDEO]Źródło: mat. dystrybutora
d3bha60
d3bha60

Premiera filmu "Dzień Niepodległości: Odrodzenie", kontynuacji jednego z największych kasowych przebojów w historii kina, już w najbliższy piątek. Z tej okazji publikujemy pięć klipów, które przygotują nas na powtórną inwazję pozaziemskich najeźdźców.

"Dzień Niepodległości: Odrodzenie" to kontynuacja "Dnia Niepodległości" z 1996 roku, który zarobił na całym świecie blisko 820 milionów dolarów, i kolejna widowiskowa opowieść o inwazji przedstawicieli obcej cywilizacji na naszą planetę.

Po ostatnim najeździe kosmitów ludzie wykorzystali pozostawione przez nich zdobycze techniki do budowy supernowoczesnego i skutecznego systemu obronnego dla całej naszej planety.

Nic jednak nie mogło przygotować nas na ponowny atak obcych, którzy powracają, by ze zdwojoną siłą przypuścić atak na Ziemię.

Do swych ról wracają Jeff Goldblum, Bill Pullman, Judd Hirsch, Vivica A. Fox i Brent Spiner. W obsadzie znaleźli się ponadto Liam Hemsworth, Jessie Usher, Maika Monroe, Sela Ward, Charlotte Gainsbourg, Joey King oraz William Fichtner.

Premierę wyznaczono na 24 czerwca 2016 roku. Za kamerą ponownie stanął Roland Emmerich.

d3bha60
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3bha60