Trwa ładowanie...
d44ssa4

Dzisiaj jest piątek

Najnowsze informacje
2.4
(49 głosów)
Oceń:
d44ssa4

Jednym z głównych bohaterów filmu jest Maniek, grafik komputerowy. Mężczyzna na co dzień mieszka z dziewczyną, ale lubi również spędzać upojne chwile w towarzystwie koleżanki, Heleny. Z tą jednak nie łączy go nic więcej ponad rutynowy seks, tak przynajmniej mu się wydaje.

Pewnego dnia Maniek budzi się w pustym apartamencie nie mając pojecie ani jak się w nim znalazł ani kim jest. Chwilową amnezję spowodowaną nadmierną dawką alkoholu oraz złe samopoczucie przerywa telefon od Heleny. Niestety kochanka nie do końca mówi to co Maniek chciały od niej usłyszeć.

Helena zamiast zaprosić Mańka na seks, proponuje mu wycieczkę za miasto, tam gdzie „wszystko się zaczęło”. Staje się jasnym że kobiecie nie odpowiadają już dotychczasowe relacje i ma ona potrzebę zaangażowania się we wspólny związek.

Maniek i Helena wyruszają w podróż do domku na wsi, po drodze zabierają autostopowicza. Pomiędzy młodym mężczyzną a Mańkiem, pojawia się niewidzialny konflikt. Staje się jasne że obaj ulepieni są z zupełnie innej gliny.

Autostopowicz wysiada niedaleka miejsca do którego wspólnie zmierzają Maniek i Helena. Teraz para kochanków sądzi że będzie mogła rozkoszować się swoim towarzystwem bez przeszkód. Niestety w ich cichej przystani pojawia się nieproszony gość.

Dzisiaj jest piątek
Tytuł oryginalny

Dzisiaj jest piątek

Gatunek

dramat

Kraj produkcji

Polska

Rok produkcji

2006

Data światowej premiery

09.11.2007

Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d44ssa4
d44ssa4
d44ssa4