Trwa ładowanie...
24-07-2015 14:04

Eminem nie wystąpi z N.W.A.

Share
Eminem nie wystąpi z N.W.A.
d2u81ki

Eminem zaprzeczył jakoby miał dołączyć do N.W.A.

W sieci niedawno pojawiły się doniesienia, że za namową wytwórni Universal Pictures, w ramach promocji filmu "Straight Outta Compton", zespół N.W.A. miałby tymczasowo wznowić działalność. Członków kapeli miałby wspomóc Eminem, który zastąpiłby nieżyjącego Eazy-E.

Raper z Detroit zaprzeczył jednak tym doniesieniom.

W roli głównej w "Straight Outta Compton", czyli kinowej biografii N.W.A., zobaczymy syna Ice'a Cube'a, O'Shea Jacksona Jr., który wciela się właśnie w swojego tatę. Ponadto pojawiają się Neil Brown Jr. jako DJ Yella, Aldis Hodge jako MC Ren, Corey Hawkins jako Dr. Dre i Jason Mitchell jako Eazy-E. W obsadzie znaleźli się także Paul Giamatti, Alexandra Shipp i Keith Stanfield.

d2u81ki

Zespół N.W.A. powstał w 1986 roku. Przez jego skład przewinęli się Dr. Dre, Ice Cube, Eazy-E, Mc Ren, DJ Yella, Tee Jaye i Arabian Prince. Longplay "Straight Outta Compton" (1988) przyniósł hit "Fuck tha Police" i rozszedł się w nakładzie ponad dziewięciu milionów egzemplarzy. W 1990 roku Ice Cube, skłócony z Eazym o tantiemy, odszedł z zespołu, poświęcając się solowej karierze. Dre opuścił szeregi formacji po wydaniu krążka, "Niggaz4Life" z 1991 roku, który okazał się ostatnim w dorobku N.W.A. Eazy-E zmarł w 1995 roku w wyniku powikłań związanych z AIDS.

W sprzedaży właśnie pojawił się soundtrack do filmu "Do utraty sił" ("Southpaw"), którego producentem wykonawczym jest Eminem.

d2u81ki
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2u81ki