Trwa ładowanie...
d434uzh
Megafon.pl
Aktualności

''Escape plan'': Sylvester Stallone znów ucieka

Sylvester Stallone wystąpi w kontynuacji thrillera "Plan ucieczki" ("Escape Plan").
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Stallone i schwarzenegger
Stallone i schwarzenegger (East News)
d434uzh

W oryginalnym filmie z 2013 roku aktor wcielił się w postać Raya Breslina, światowej sławy specjalistę od zabezpieczeń. Po przeprowadzeniu analizy, więzień Breslin projektuje zakład karny, z którego nie można uciec. Wkrótce bohater sam trafia do stworzonego przez siebie labiryntu, ale ponieważ nie poczuwa się do winy, próbuje uciec z doskonałego więzienia. Sylvestrowi Stallone'owi w filmie partnerował Arnold Schwarzenegger, a także Vinnie Jones, Amy Ryan, 50 Cent, Jim Caviezel i Vincent D'Onofrio. Za reżyserię odpowiadał Mikael Hafström. Obecnie trwają prace nad kontynuacją.

Jak na razie swój udział w "Escape Plan 2" potwierdził jedynie Stallone. Za produkcję odpowiadają Mark Canton i Zack Schiller, autorzy oryginalnego filmu. Do scenariusza przysiadł Miles Chapman, czyli autor pierwszej części. Zdjęcia do sequela ruszają w marcu i powstaną w Chinach oraz w stanie Ohio w USA.

Sylvester Stallone, gwiazdor filmów "Rocky" i "Rambo", ostatnio zagrał w sequelu "Rocky'ego", "Creed: Narodziny legendy". Za rolę
otrzymał nominację do Oscara. Niedawno zajety był na planie "Guardians of the Galaxy Vol. 2".

d434uzh

Podziel się opinią

Share
d434uzh
d434uzh