Trwa ładowanie...
d2ee7zf

''Fast 8'': Dwayne Johnson znów szybki i wściekły

Dwayne Johnson opublikował swoje zdjęcie z planu "Fast 8", a także opowiedział co nieco o swoim bohaterze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Fast 8'': Dwayne Johnson znów szybki i wściekły
d2ee7zf

Gwiazdor ponownie wciela się w Hobbsa, którego portretował już we wcześniejszych odsłonach. Jego fotkę można znaleźć pod tym adresem.

- Kiedy pozbawisz człowieka wszystkiego, co ma, co dla niego ważne, zmuszasz go, by wrócił do korzeni - mówi aktor. - Czasem to bardzo niebezpieczne, pokręcone miejsce.

Johnson dał też do zrozumienia, że nie musi to być jego ostatnia przygoda z postacią.

d2ee7zf

- Może będzie spin-off, a może kolejne filmy "Fast and Furious", a może Hobbs po prostu wsiądzie na motor i odjedzie w stronę zachodu słońca - dodał. - Jakby nie było, pierwszy tydzień zdjęć za mną. Dobrze było wrócić i pracować z moim kumplem i reżyserem F. Garym Graym.

Przypomnijmy, że w nadchodzącym ósmym obrazie do swoich ról wracają Vin Diesel, Jason Statham, Ludacris, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Nathalie Emmanuel i Dwayne Johnson. W obsadzie znaleźli się także Charlize Theron, Eva Mendes, Scott Eastwood i Kurt Russell.

Reżyserią "Fast 8" ("Szybcy i wściekli 8") zajmuje się F. Gary Gray ("Straight Outta Compton"). Premierę wyznaczono na 14 kwietnia 2017 roku. Zdjęcia realizowane są na Kubie i Islandii.

Kolejne odsłony, "Fast and Furious 9" i "Fast and Furious 10", trafią do kin odpowiednio 19 kwietnia 2019 i 2 kwietnia 2021.

d2ee7zf

Podziel się opinią

Share

d2ee7zf

d2ee7zf